Val Senales - od Invia - Itálie

Zobrazeno 1-10 z celkem 279

Nejlevnější Val Senales - od Invia - Itálie

Nejlevnější Val Senales - od Invia - Itálie

Nejlevnější dovolenou Val Senales - od Invia - Itálie pořídíte v ubytování Hotel Kleinkunst - Ski Merano. Svou rekreaci v období od 10.12. do 12.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 010 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 4 % z původní ceny 3 135 Kč. Hotel Kleinkunst - Ski Merano je situován v letovisku Val Senales. Doprava do letoviska Val Senales je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Itálii.

Luxusní Val Senales - od Invia - Itálie

Val Senales - od Invia - Itálie - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Blu Hotel Senales v letovisku Val Senales. V období od 9.3. do 13.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 906 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 80 % podle 12 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 7 269 Kč. Do lokality Val Senales, kde se ubytování Blu Hotel Senales nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Itálii.

Val Senales - od Invia - Itálie - nejlepší recenze

Val Senales - od Invia - Itálie - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 16 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Sporthotel Kurzras. V termínu od 19.12. do 26.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 874 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Val Senales, kde se ubytování Sporthotel Kurzras nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Val Senales v Itálii?Výběr lokality
Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Val Senales můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Val Senales. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Malta, Mauricius nebo například Norsko či Polsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Val Senales - od Invia - Itálie můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.