Val di Sole - Itálie

Rezid.bellevue

Rezid.bellevue - Val di Sole - Itálie

Val di Sole | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 4 dny (3 noci) dovolené
30. ledna - 2. února 2022

4 890 Kč

Zobrazit nabídku ►

Rezid.bellevue - Val di Sole - Itálie v termínu od 30.01.2022 do 02.02.2022.

Rezid.bellevue

Rezid.bellevue - Val di Sole - Itálie

Val di Sole | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 4 dny (3 noci) dovolené
31. ledna - 3. února 2022

4 890 Kč

Zobrazit nabídku ►

Rezid.bellevue - Val di Sole - Itálie v termínu od 31.01.2022 do 03.02.2022.

Rezid.bellevue

Rezid.bellevue - Val di Sole - Itálie

Val di Sole | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 4 dny (3 noci) dovolené
13. února - 16. února 2022

4 890 Kč

Zobrazit nabídku ►

Rezid.bellevue - Val di Sole - Itálie v termínu od 13.02.2022 do 16.02.2022.

Villetta Clara (Vif760)

Villetta Clara (Vif760) - Val di Sole - Itálie

  Val di Sole | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ bez stravy
  📅 8 dní (7 nocí) dovolené
  5. března - 12. března 2022

  4 337 Kč  4 033 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Villetta Clara (Vif760) - Val di Sole - Itálie v termínu od 05.03.2022 do 12.03.2022.

  Milano

  Milano - Val di Sole - Itálie

  Val di Sole | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  6. března - 9. března 2022

  3 670 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Milano - Val di Sole - Itálie v termínu od 06.03.2022 do 09.03.2022.

  Hotel La Noria (Mestriago)

  Hotel La Noria (Mestriago) - Val di Sole - Itálie

  Val di Sole | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 8 dní (7 nocí) dovolené
  13. března - 20. března 2022

  9 300 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Hotel La Noria (Mestriago) - Val di Sole - Itálie v termínu od 13.03.2022 do 20.03.2022.

  Rezid.bellevue

  Rezid.bellevue - Val di Sole - Itálie

  Val di Sole | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  27. března - 30. března 2022

  4 180 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Rezid.bellevue - Val di Sole - Itálie v termínu od 27.03.2022 do 30.03.2022.

  Deluca Renzo (Vif765)

  Deluca Renzo (Vif765) - Val di Sole - Itálie

   Val di Sole | Itálie
   vlastní doprava
   🍽️ bez stravy
   📅 8 dní (7 nocí) dovolené
   15. října - 22. října 2022

   4 070 Kč  3 785 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Deluca Renzo (Vif765) - Val di Sole - Itálie v termínu od 15.10.2022 do 22.10.2022.

   Zobrazeno 1-8 z celkem 8

   Top nabídky

   Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 8 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

   Nejlevnější Val di Sole - Itálie

   Nejlevnější Val di Sole - Itálie

   Nejlevnější dovolenou Val di Sole - Itálie pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Milano. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v neděli 6. března 2022 a příjezdem/příletem ve středu 9. března 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 3 670 Kč. Rekreace v resortu Val di Sole je v délce 4 dní - 3 nocí je a se stravou formou polopenze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Itálii a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Milano v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Milano je situován v letovisku Val di Sole. Doprava do letoviska v lokalitě Val di Sole je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější v Itálii na jaře.

   Luxusní Val di Sole - Itálie

   Val di Sole - Itálie - nejlepší recenze

   Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Rezid.bellevue v letovisku Val di Sole. Termín odjezdu/odletu je v pondělí 31. ledna 2022 a datum příjezdu/příletu je ve čtvrtek 3. února 2022. Pobyt je v délce 4 dny - 3 noci s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 4 890 Kč se stravou formou polopenze. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Itálii a o podmínkách dovolené v Rezid.bellevue v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Val di Sole, kde se ubytování Rezid.bellevue nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Itálii.

   Val di Sole - Itálie - nejlepší recenze

   Val di Sole - Itálie - nejlepší recenze

   Nejlepší recenze 0 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Rezid.bellevue. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je neděle 30. ledna 2022 a den příjezdu/příletu je středa 2. února 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 890 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 4 dní, 3 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Val di Sole a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Val di Sole, kde se ubytování Rezid.bellevue nachází se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Itálii v zimě s nejlepší recenzí v rezortu Val di Sole.

   Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Val di Sole v Itálii?

   Dovolená a Last Minute

   Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Itálie vyberte úvodní stránku v Italielastminute.cz - dovolená Itálie a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Val di Sole - Itálie můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Val di Sole. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
   Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Val di Sole v Itálii 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

   Doprava

   Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Val di Sole? Pro pobyty v letovisku Val di Sole v Itálii lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem.
   Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Val di Sole v Itálii letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

   Strava

   Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Val di Sole v Itálii podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou bez stravy případně polopenze. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Itálii s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
   Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Val di Sole v Itálii připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Itálii a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

   Termín

   Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Val di Sole v Itálii příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Val di Sole svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

   Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Val di Sole? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Val di Sole na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Val di Sole v měsících červen, červenec a srpen - Val di Sole v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Val di Sole v Itálii v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
   Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Val di Sole jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

   Ubytování

   Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Val di Sole v Itálii? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

   Jaký objednat zájezd?

   Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Val di Sole v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi. Hledáte pouze ubytování? Chcete cestovat na vlastní pěst bez služeb cestovní kanceláře? Vybírejte tedy pouze z nabídek ubytování v letovisku Val di Sole v Itálii bez dopravy zařízené cestovní kanceláří.

   Luxusní nebo levná dovolená?

   Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Val di Sole v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Val di Sole, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Val di Sole - Itálie levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Val di Sole v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

   Výběr lokality

   Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek / rezortů:

   Alternativní dovolená

   Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Val di Sole můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Val di Sole. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Francie, pobyty Chorvatsko 2022 nebo například zájezdy Itálie 2022 či Last Minute Jordánsko.

   Val di Sole - Itálie - recenze

   Milano - Vermiglio - Tonale/Ponte di Legno

   hodne dobra dovolena.více recenzí

   Web Italielastminute.cz nevyužívá cookies.
   Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
   Copyright © 2022. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie.