Itálie v zimě

Vecchia America

Vecchia America - Itálie v zimě

Marilleva/Folgarida | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
8. prosince - 15. prosince 2021

15 090 Kč

Zobrazit nabídku ►

Vecchia America - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 15.12.2021.

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma

➜ od centra města: 0 m   ➜ od sjezdovky: 250 m

Garni Dal Bracconiere

👍 88 %
20 hodnocení
Garni Dal Bracconiere - Itálie v zimě

Marilleva/Folgarida | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
8. prosince - 15. prosince 2021

20 290 Kč

Zobrazit nabídku ►

Garni Dal Bracconiere - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 15.12.2021.

TV, Lednička, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma

➜ od centra města: 1,4 km   ➜ od sjezdovky: 0 m

Terme Marine Leopoldo Ii

Terme Marine Leopoldo Ii - Itálie v zimě

Toskánsko | Itálie | Last Minute
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 7 dní (6 nocí) dovolené
8. prosince - 14. prosince 2021

12 923 Kč  11 760 Kč

Zobrazit nabídku ►

Terme Marine Leopoldo Ii - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 14.12.2021.

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

➜ od pláže: 50 m   ➜ od centra města: 400 m

Bella Italia

👍 90 %
8 hodnocení
Bella Italia - Itálie v zimě

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
8. prosince - 15. prosince 2021

8 451 Kč  7 690 Kč

Zobrazit nabídku ►

Bella Italia - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 15.12.2021.

Sole Paradiso (San Candido)

Sole Paradiso (San Candido) - Itálie v zimě

Alta Pusteria | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 5 dní (4 noci) dovolené
8. prosince - 12. prosince 2021

16 390 Kč

Zobrazit nabídku ►

Sole Paradiso (San Candido) - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 12.12.2021.

Hotel Strobl

Hotel Strobl - Itálie v zimě

Alta Pusteria | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 6 dní (5 nocí) dovolené
8. prosince - 13. prosince 2021

12 290 Kč

Zobrazit nabídku ►

Hotel Strobl - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 13.12.2021.

Vnitřní bazén, TV, Klidná lokalita, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

➜ od centra města: 300 m   ➜ od sjezdovky: 300 m

Roy

👍 92 %
27 hodnocení
Roy - Itálie v zimě

Arabba/Marmolada | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 5 dní (4 noci) dovolené
8. prosince - 12. prosince 2021

7 520 Kč

Zobrazit nabídku ►

Roy - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 12.12.2021.

TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

➜ od centra města: 450 m   ➜ od sjezdovky: 30 m

Alaska

Alaska - Itálie v zimě

Paganella | Itálie | Last Minute
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 6 dní (5 nocí) dovolené
8. prosince - 13. prosince 2021

20 390 Kč

Zobrazit nabídku ►

Alaska - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 13.12.2021.

Splendid

👍 86 %
34 hodnocení
Splendid - Itálie v zimě

Paganella | Itálie | Last Minute
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 6 dní (5 nocí) dovolené
8. prosince - 13. prosince 2021

13 990 Kč

Zobrazit nabídku ►

Splendid - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 13.12.2021.

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Klidná lokalita, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

➜ od centra města: 300 m   ➜ od sjezdovky: 250 m

Eurotel

👍 88 %
21 hodnocení
Eurotel - Itálie v zimě

Val di Fiemme | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 4 dny (3 noci) dovolené
8. prosince - 11. prosince 2021

5 190 Kč

Zobrazit nabídku ►

Eurotel - Itálie v zimě v termínu od 08.12.2021 do 11.12.2021.

Zobrazeno 1-10 z celkem 4028

Nejoblíbenější turistické oblasti v Itálii

Řím (latinsky a italsky Roma)

Všechny cesty vedou do Říma aneb své prázdniny v hlavním městě Itálie můžete strávit návštěvou jeho hlavních památek. V tomto největším italském městě můžete navštívit např. Baziliku sv. Petra, která je také nazývána Svatopetrský dóm a je jednou z největších na světě. Dále koloseum, jež je největším římským amfiteátrem v Římě a kde se odehrávali gladiátorské zápasy. Pantheon v Římě stojí také za vidění, jelikož je jednou z nejzachovalejších antických staveb v Římě, dále centrum Říma Forum Romanum, či nejslavnější římská Fontána di Trevi.

Benátky (italsky Venezia)

Venesia jsou městem, které se nachází na severovýchodě Itálie. Mezi hlavní turistické cíle patří např. nejen náměstí svatého Marka (Piazza San Marco), ale také ostrovy Burano se svými barevnými domečky a Murano se svou tradiční výrobou foukaného skla. Procházka po samotných Benátkách stojí dozajista za to, navštívit můžete místní živé trhy nedaleko mostu Ponte di Rialto nebo se projet na gondole. Obdivovat ve městě můžete baziliku svatého Marka, Dóžecí palác, Zvonici svatého Marka, most Rialto, Canal Grande a mnoho dalšího.

Florencie (Firenze)

Tato kolébka renesance se nachází v Itálii v Toskánsku a leží na řece Arno. Florencie je kulturním centrem severní Itálie a je pokládána za jedno z nejromantičtějších měst na světě, jehož historické centrum je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Má necelých 400 000 obyvatel. Za památky, které zde stojí k vidění se řadí např. Kaple sv. Jana Křtitele, dále Nový kostel Panny Marie, či Dóm Panny Marie Květné.

Neapol: (Napoli)

Toto krásné obrovské živé italské město leží pod sopkou Vesuv, jehož jádro je zařazeno mezi památky světového dědictví UNESCO. V Neapoli za návštěvu jistě stojí již zmíněná sopka Vesuv, nedaleké Pompeje, či královský palác nebo zámek Reggia di Caserta se svými rozsáhlými zahradami.

Rimini

Město Rimini leží na pobřeží Jaderského moře a řadí se mezi nejznámější a také rušná italská letoviska. Toto malebné město se skládá z několika částí, a to: Viserba, Viserbella a Torre Perera. Letovisko Rimini je jedním z nejznámějších v Evropě.

Bibione

Přímořské letovisko Bibione se nachází v regionu Benátsko a je protkáno velkým a také cenově dostupným množstvím hotelů. Skládá se z několika částí, a to: z klidnější Pinedy vyhledávané především rodinami s dětmi, dále Lida del Sole, či rozsáhlé části Spiaggia a modernější Lido dei Pini.

Caorle

Caorle je italským městem s bohatou historií a řadí se mezi nejnavštěvovanější letoviska v Itálii. Caorle má malebné historické centrum a je turisty hojně vyhledávané.

Lago di Garda

Toto nádherné jezero ledovcového původu s azurovou barvou je stále více objevované turisty. Na své si zde přijdou nejen milovníci koupání, ale i cyklistiky, horské turistiky či jízdy na koni.

Nejoblíbenější doba k návštěvě Itálie a Koronavirus

Koronavirus: o podmínkách testování na Covid-19 vás bude aktuálně informovat Vaše cestovní kancelář.
V Itálii panuje středomořské podnebí, většinou jsou zde horká léta a mírné zimy. Nejlepší období k návštěvě Itálie je od dubna do června, ale také na podzim od září do října. V tuto dobu naleznete také příznivější ceny za ubytování než v prázdninových měsících.

Jak se nejlépe dostat do Itálie

Mnoho rodin s malými dětmi volí cestu autem, a to buď přes Německo nebo přes Rakousko. Zvolit můžete také cestu autobusem, či letecky.

Ubytování v Itálii

V Itálii se můžete ubytovat nejen v hotelech, rekreačních domech, či apartmánech. Také ubytování v bungalovech, či mobilhome má své výhody, nejen že splňují daný komfort, ale klienti jsou v této alternativě více v přírodě, což mnohým turistům plně vyhovuje.

Pláže v Itálii

Elba

Tento malý italský ostrov se svými krásnými plážemi láká také se svým čistým mořem a vyhřátým pískem mnoho turistů. Navštívit zde můžete např. pláž Spiaggia di Sansone, Laconu, či Prochio i mnoho dalších.

Sicílie (Sicilia)

Je největším italským ostrovem a naleznete zde hned dvě turisty vyhledávané pláže, a to: Scalu dei Turchi a Calu Tonnarellu. Navštívit na Sicílii můžete také známé město Palermo se svými antickými památkami a krásným pobřežím s okouzlujcí přírodou.

Kalábrie (Calabria)

Pojedete-li do Kalábrie, do této perly jižní Itálie, navštivte oblast Capo Vaticano, která vás přivítá romantickými skalnatými výběžky vstupujícími do průzračného moře. Zajímavým místem v Kalábrii je také pláž tzv. Marasusa se svým sněhobílým pískem a odlehlými zátokami.

Apulie

Pláž Baia dei Turchi oplývá jedním z nejčistších moří v zemi, kvůli čemuž také získala Modrou vlajku. Tento malebný kraj s olivovými háji zve turisty k ideální dovolené u moře s oblázkovými i písečnými plážemi.

Marche

Marche se nachází ve střední Itálii a jeho největší chloubou jsou Ascoli Piceno a Urbino. Z pláží pak jistě stojí za návštěvu krásná pláž se smaragdově zeleným Jadranem Spiaggia delle Due Sorelle.

Počasí v Itálii

V Itálii je příjemné subtropické středozemní klima, přičemž kvůli výškovým rozdílům je počasí spíše různorodé. Nejteplejšími a nejnavštěvovanějšími měsíci jsou měsíc červenec a srpen, kdy dosahuje teplota vody okolo 25°C.

Lyžařské destinace v Itálii

Na lyžaře čekají v Itálii ideální podmínky, a to zejména v období od listopadu do začátku května. Zimní radovánky si v Alpách turisté dozajista oblíbí, a nejen to, mohou se kromě lyžování vykoupat ve zdejších bazénech, či si užít sáňkování nebo také bruslení.

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Itálie v zimě

Nejlevnější Itálie v zimě

Nejlevnější dovolenou Itálie v zimě pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Rezidence Plazoll. Svou rekreaci s odjezdem/odletem ve středu 8. prosince 2021 a příjezdem/příletem ve čtvrtek 9. prosince 2021 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 1 085 Kč. Rekreace v resortu Kronplatz je v délce 2 dní - 1 nocí je a bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Itálii a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Rezidence Plazoll v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Rezidence Plazoll je situován v letovisku Kronplatz. Doprava do letoviska v lokalitě Kronplatz je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Itálii v zimě s průměrnou recenzí 82 % dle 22 referencí od hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší ubytování má hodnocení 0%).

Luxusní Itálie v zimě

Itálie v zimě - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Terme Marine Leopoldo Ii v letovisku Toskánsko. Termín odjezdu/odletu je ve středu 8. prosince 2021 a datum příjezdu/příletu je v úterý 14. prosince 2021. Pobyt je v délce 7 dní - 6 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 11 760 Kč se stravou formou snídaně. Tato lákavá nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Itálii a o podmínkách dovolené v Terme Marine Leopoldo Ii v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Tento volný termín v zimě zahrnuje aktuálně slevu 9 % z původní ceníkové ceny 12 923 Kč. Do lokality Toskánsko, kde se ubytování Terme Marine Leopoldo Ii nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Super Last Minute v Itálii.

Itálie v zimě - nejlepší recenze

Itálie v zimě - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 4.5hvězdičkový Corona Dolomites. Recenze je udělená na základě 48 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je čtvrtek 9. prosince 2021 a den příjezdu/příletu je neděle 12. prosince 2021. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 100 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 4 dní, 3 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Itálie a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Paganella, kde se ubytování Corona Dolomites nachází se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Itálii v zimě s nejlepší recenzí v rezortu Paganella podle referencí od 48 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 96 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

Jaké jsou možnosti dovolené v Itálii?

Dovolená a Last Minute

Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Itálie vyberte úvodní stránku v Italielastminute.cz - dovolená Itálie a Last Minute zájezdy 2021 a 2022. Vaší dovolenou: Itálie v zimě můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Itálie. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Itálii 2021 a 2022, odpovídající vašemu výběru.

Doprava

Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Itálie? Pro pobyty v Itálii lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem nebo autobusem.
Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Itálii letecky 2021/2022 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

Strava

Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace v zimě v Itálii podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou All Inclusive, bez stravy, polopenze případně snídaně. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Itálii s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Itálii připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Itálii a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

Termín

Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2021, případně dovolené 2022. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Itálii příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Itálii svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Itálie? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Itálii na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Itálie v měsících červen, červenec a srpen - Itálie v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Itálii v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Itálie jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2021 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2022.

Ubytování

Jaké jsou možnosti ubytování v zimě v Itálii? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi. Hledáte pouze ubytování? Chcete cestovat na vlastní pěst bez služeb cestovní kanceláře? Vybírejte tedy pouze z nabídek ubytování v Itálii bez dopravy zařízené cestovní kanceláří.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování v zimě, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie v zimě levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek / rezortů:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Itálii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Itálie. Zajímají vás možnosti rekreace v zimě v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v zimě jako Bulharsko v zimě, Černá Hora v zimě nebo například Dominikánská republika v zimě či Egypt v zimě.

Itálie v zimě - recenze

Alaska - Folgaria - Folgaria / Lavarone

supervíce recenzí

Alaska - Livigno

Moc se nám zde líbilo, určitě se ještě někdy vrátímevíce recenzí

Baita Clementi - Bormio

Celková spokojenostvíce recenzí

Bella Italia - Lignano Sabbiadoro - Lignano

Dobré.více recenzí

Brunnerhof - Rasun Anterselva - Kronplatz

Úžasný hotel, milý personál, fantastické jídlo.

Vše bylo perfektní.více recenzí

Corona Dolomites - Andalo - Paganella

Lepší to být nemůževíce recenzí

Des Alpes - Cavalese - Val di Fiemme

Apartmány v Residence Des Alpes odpovídají popisu. Vybavená kuchyň (sklokeramická deska se třemi vařiči, mikrovlnka, lednice s menším mražákem, rychlovarná konvice, dostatek talířů, příborů, skleniček, hrnku i nádobí na vaření).

Všichni jsme byli spokojeni. Můžu jen doporučit.více recenzí

Dolomiti - Vigo di Fassa - Val di Fassa

Krásavíce recenzí

Dolomiti - Capriana - Val di Fiemme

Pěkný zájezd.více recenzí

Gardenia - Itálie - Sardinie

Hezký hotel, s kvalitními službami, hezkou malou pláží a úžasně čistým mořemvíce recenzí

Gardenia - Passo del Tonale - Tonale/Ponte di Legno

Naprosto skvělý hotel,splňující naše požadavky.Příjemný personál,výborně vybavené welnes a veškeré služby pro hosty vynikající.více recenzí

Olisamir - Cavedago - Paganella

Celkově se mi zájezd líbil.více recenzí

Orchidea - Bibione Lido del Sole - Bibione

Velice dobrá dovolenávíce recenzí

Orchidea - Itálie - Gargano

Dovolená splnila má očekávání. Byli jsme zde již po druhé, hlavně díky skvělé práci paní delegátky Romany. Velice se nám líbí okolní městečka a díky paní Romaně se o nich i něco dovíme, než tam jedeme na vlastní pěst. Rozhodně se sem plánujeme ještě vrátit abychom stihli i další výlety.více recenzí

Orchidea - Passo del Tonale - Tonale/Ponte di Legno

Výborné ,ale hotel není u vleku ,jak mě bylo řečenovíce recenzí

Pangrazzi - Fucine di Ossana - Marilleva/Folgarida

Velmi pěkná dovolená. Prostorný pokoj, rozmanitá strava a velmi milý hotelový personál.Hotel má ideální polohu, zastávka autobusu je pŕímo před hotelem.více recenzí

Rezidence Campolongo - Arabba - Arabba/Marmolada

Výborná poloha, ráno 400m skibusem, který,ale jezdí jen hodinu.více recenzí

Roy - Malga Ciapela - Arabba/Marmolada

super, nebyl jediný problémvíce recenzí

Sant Anton - Bormio

Super,měli jsme nádherné počasí,určitě lepší lokalita jak v Rakousku.více recenzí

Splendid - Andalo - Paganella

Řidiči CK velmi milý, příjemní,ochotní, cesta bezpečná.

Příjemně nás překvapil typ a vybavení hotelu, strava dostačující, snídaně- bohatý švédský stůl, večeře- 2x těstoviny se stejnou omáčkou,ale co, jsme v Itálii. Delegátka paní Petra, příjemná,vše nám hned srozumitelně vysvětlila. Ochotná na otázky dotazujících. Vzdálenost na lanovku od hotelu 250m.více recenzí

Stella Alpina - Bellamonte - Val di Fiemme

Dovolená za sněhem se povedla, cesta dlouhá, ale slunná Itálie nám to vynahradila:-) Nejbližší středisko Bellamonte od hotelu vzdálené cca 5 min. autem (zastávka skibusu přímo u hotelu - v recepci při příjezdu jsme obdrželi kartičky na bus zdarma). Skipas Bellamonte 50 euro/den a 3 denní skipas Dolomiti - 176 euro.více recenzí

Villa Emma - Madonna di Campiglio

velká spokojenostvíce recenzí

Excelsior Cimone - San Martino

Dovolená byla vydařená, jak počasí, tak i služby hotelu. Pouze musím navštívit CK,která nám neoznámila uzavření silnice přes Passo Rolle. 2 auta musela učinit objížďku 70km,takže jsme do hotelu přijeli o

3h později ne vlastní vinou, CK nám opomněla dát na vědomí, že je silnice uzavřena.více recenzí

Garni Dal Bracconiere - Marilleva/Folgarida

Krasne misto, vyborne a rozsahle lyzarske stredisko (Folgarida + Madonna). Perfektni dostupnost a sluzby, celkova spokojenost, lyzovacka vsech obtiznosti. Hotel novy, cisty, pokoj nevelky ale pohodlny, vybaveny.více recenzí

Montanara (Predazzo) - Val di Fiemme

Vzhledem k vydřenému počasí, upraveným sjezdovkám a dobrému ubytování - velká spokojenost. Jednotlivá střediska jsme objížděli vlastním autem!více recenzí

Orso Grigio (Pescúl) - Cortina d´Ampezzo

krasna aktivni dovolena presne podle nasich predstav. blizko sjezdovek, kvalitni ubytovani, vyborna italska kuchyn.více recenzí

Rifugio Dolomia - Arabba/Marmolada

Vše super, krásné počasí, ke sjezdovce 3 minuty autem, dovolená bez chybičky, určitě se sem budem vracet.více recenzí

Sciatori (Passo Tonale) - Trentino

Dovolenka sa vydarilavíce recenzí

Stella Alpina (Bellamonte) - Trentino

Dovolená za sněhem se povedla, cesta dlouhá, ale slunná Itálie nám to vynahradila:-) Nejbližší středisko Bellamonte od hotelu vzdálené cca 5 min. autem (zastávka skibusu přímo u hotelu - v recepci při příjezdu jsme obdrželi kartičky na bus zdarma). Skipas Bellamonte 50 euro/den a 3 denní skipas Dolomiti - 176 euro.více recenzí

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.