Itálie v srpnu

Ariston

Ariston - Itálie v srpnu

Paganella | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 6 dní (5 nocí) dovolené
1. srpna - 6. srpna 2022

12 090 Kč

Zobrazit nabídku ►

Ariston - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 06.08.2022.

Grand Astoria (Lavarone)

👍 82 %
6 hodnocení
Grand Astoria (Lavarone) - Itálie v srpnu

Folgaria / Lavarone | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 14 dní (13 nocí) dovolené
1. srpna - 14. srpna 2022

30 943 Kč  29 705 Kč

Zobrazit nabídku ►

Grand Astoria (Lavarone) - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 14.08.2022.

Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Fitness, Zastávka skibusu, Hotelová restaurace, Kavárna, Internet zdarma

➜ od centra města: 100 m   ➜ od sjezdovky: 1.2 km

La Limonaia

👍 82 %
412 hodnocení
La Limonaia - Itálie v srpnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 12 dní (11 nocí) dovolené
1. srpna - 12. srpna 2022

17 474 Kč  16 775 Kč

Zobrazit nabídku ►

La Limonaia - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 12.08.2022.

Klimatizace, Venkovní bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Internet zdarma, Kuchyňský kout

➜ od pláže: 1000 m   ➜ od centra města: 1,5 km

Grand Astoria (Lavarone)

👍 82 %
6 hodnocení
Grand Astoria (Lavarone) - Itálie v srpnu

Folgaria / Lavarone | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 12 dní (11 nocí) dovolené
1. srpna - 12. srpna 2022

26 182 Kč  25 135 Kč

Zobrazit nabídku ►

Grand Astoria (Lavarone) - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 12.08.2022.

Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Fitness, Zastávka skibusu, Hotelová restaurace, Kavárna, Internet zdarma

➜ od centra města: 100 m   ➜ od sjezdovky: 1.2 km

La Rotonda

👍 82 %
25 hodnocení
La Rotonda - Itálie v srpnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 10 dní (9 nocí) dovolené
1. srpna - 10. srpna 2022

13 125 Kč  12 600 Kč

Zobrazit nabídku ►

La Rotonda - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 10.08.2022.

Venkovní bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Internet zdarma

➜ od pláže: 7 km   ➜ od centra města: 900 m

Park Hotel Cellini

👍 88 %
10 hodnocení
Park Hotel Cellini - Itálie v srpnu

Lido di Jesolo | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 7 dní (6 nocí) dovolené
1. srpna - 7. srpna 2022

12 900 Kč

Zobrazit nabídku ►

Park Hotel Cellini - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 07.08.2022.

Klimatizace, Venkovní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tobogány, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Internet zdarma

➜ od centra města: 350 m

La Capannina (Massino Visconti)

La Capannina (Massino Visconti) - Itálie v srpnu

  Piemonte | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  1. srpna - 4. srpna 2022

  5 300 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  La Capannina (Massino Visconti) - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 04.08.2022.

  Ariston

  Ariston - Itálie v srpnu

  Paganella | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 5 dní (4 noci) dovolené
  1. srpna - 5. srpna 2022

  9 690 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Ariston - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 05.08.2022.

  Apartmány Idra

  Apartmány Idra - Itálie v srpnu

  Bibione | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ bez stravy
  📅 15 dní (14 nocí) dovolené
  1. srpna - 15. srpna 2022

  13 874 Kč  13 597 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Apartmány Idra - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 15.08.2022.

  Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena

  ➜ od pláže: 900 m   ➜ od centra města: 200 m

  San Teodoro

  San Teodoro - Itálie v srpnu

  Sardinie | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ snídaně
  📅 2 dny (1 noc) dovolené
  1. srpna - 2. srpna 2022

  1 280 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  San Teodoro - Itálie v srpnu v termínu od 01.08.2022 do 02.08.2022.

  Zobrazeno 1-10 z celkem 2081

  Nejoblíbenější turistické oblasti v Itálii

  Řím (latinsky a italsky Roma)

  Všechny cesty vedou do Říma aneb své prázdniny v hlavním městě Itálie můžete strávit návštěvou jeho hlavních památek. V tomto největším italském městě můžete navštívit např. Baziliku sv. Petra, která je také nazývána Svatopetrský dóm a je jednou z největších na světě. Dále koloseum, jež je největším římským amfiteátrem v Římě a kde se odehrávali gladiátorské zápasy. Pantheon v Římě stojí také za vidění, jelikož je jednou z nejzachovalejších antických staveb v Římě, dále centrum Říma Forum Romanum, či nejslavnější římská Fontána di Trevi.

  Benátky (italsky Venezia)

  Venesia jsou městem, které se nachází na severovýchodě Itálie. Mezi hlavní turistické cíle patří např. nejen náměstí svatého Marka (Piazza San Marco), ale také ostrovy Burano se svými barevnými domečky a Murano se svou tradiční výrobou foukaného skla. Procházka po samotných Benátkách stojí dozajista za to, navštívit můžete místní živé trhy nedaleko mostu Ponte di Rialto nebo se projet na gondole. Obdivovat ve městě můžete baziliku svatého Marka, Dóžecí palác, Zvonici svatého Marka, most Rialto, Canal Grande a mnoho dalšího.

  Florencie (Firenze)

  Tato kolébka renesance se nachází v Itálii v Toskánsku a leží na řece Arno. Florencie je kulturním centrem severní Itálie a je pokládána za jedno z nejromantičtějších měst na světě, jehož historické centrum je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Má necelých 400 000 obyvatel. Za památky, které zde stojí k vidění se řadí např. Kaple sv. Jana Křtitele, dále Nový kostel Panny Marie, či Dóm Panny Marie Květné.

  Neapol: (Napoli)

  Toto krásné obrovské živé italské město leží pod sopkou Vesuv, jehož jádro je zařazeno mezi památky světového dědictví UNESCO. V Neapoli za návštěvu jistě stojí již zmíněná sopka Vesuv, nedaleké Pompeje, či královský palác nebo zámek Reggia di Caserta se svými rozsáhlými zahradami.

  Rimini

  Město Rimini leží na pobřeží Jaderského moře a řadí se mezi nejznámější a také rušná italská letoviska. Toto malebné město se skládá z několika částí, a to: Viserba, Viserbella a Torre Perera. Letovisko Rimini je jedním z nejznámějších v Evropě.

  Bibione

  Přímořské letovisko Bibione se nachází v regionu Benátsko a je protkáno velkým a také cenově dostupným množstvím hotelů. Skládá se z několika částí, a to: z klidnější Pinedy vyhledávané především rodinami s dětmi, dále Lida del Sole, či rozsáhlé části Spiaggia a modernější Lido dei Pini.

  Caorle

  Caorle je italským městem s bohatou historií a řadí se mezi nejnavštěvovanější letoviska v Itálii. Caorle má malebné historické centrum a je turisty hojně vyhledávané.

  Lago di Garda

  Toto nádherné jezero ledovcového původu s azurovou barvou je stále více objevované turisty. Na své si zde přijdou nejen milovníci koupání, ale i cyklistiky, horské turistiky či jízdy na koni.

  Nejoblíbenější doba k návštěvě Itálie a Koronavirus

  Koronavirus: o podmínkách testování na Covid-19 vás bude aktuálně informovat Vaše cestovní kancelář.
  V Itálii panuje středomořské podnebí, většinou jsou zde horká léta a mírné zimy. Nejlepší období k návštěvě Itálie je od dubna do června, ale také na podzim od září do října. V tuto dobu naleznete také příznivější ceny za ubytování než v prázdninových měsících.

  Jak se nejlépe dostat do Itálie

  Mnoho rodin s malými dětmi volí cestu autem, a to buď přes Německo nebo přes Rakousko. Zvolit můžete také cestu autobusem, či letecky.

  Ubytování v Itálii

  V Itálii se můžete ubytovat nejen v hotelech, rekreačních domech, či apartmánech. Také ubytování v bungalovech, či mobilhome má své výhody, nejen že splňují daný komfort, ale klienti jsou v této alternativě více v přírodě, což mnohým turistům plně vyhovuje.

  Pláže v Itálii

  Elba

  Tento malý italský ostrov se svými krásnými plážemi láká také se svým čistým mořem a vyhřátým pískem mnoho turistů. Navštívit zde můžete např. pláž Spiaggia di Sansone, Laconu, či Prochio i mnoho dalších.

  Sicílie (Sicilia)

  Je největším italským ostrovem a naleznete zde hned dvě turisty vyhledávané pláže, a to: Scalu dei Turchi a Calu Tonnarellu. Navštívit na Sicílii můžete také známé město Palermo se svými antickými památkami a krásným pobřežím s okouzlujcí přírodou.

  Kalábrie (Calabria)

  Pojedete-li do Kalábrie, do této perly jižní Itálie, navštivte oblast Capo Vaticano, která vás přivítá romantickými skalnatými výběžky vstupujícími do průzračného moře. Zajímavým místem v Kalábrii je také pláž tzv. Marasusa se svým sněhobílým pískem a odlehlými zátokami.

  Apulie

  Pláž Baia dei Turchi oplývá jedním z nejčistších moří v zemi, kvůli čemuž také získala Modrou vlajku. Tento malebný kraj s olivovými háji zve turisty k ideální dovolené u moře s oblázkovými i písečnými plážemi.

  Marche

  Marche se nachází ve střední Itálii a jeho největší chloubou jsou Ascoli Piceno a Urbino. Z pláží pak jistě stojí za návštěvu krásná pláž se smaragdově zeleným Jadranem Spiaggia delle Due Sorelle.

  Počasí v Itálii

  V Itálii je příjemné subtropické středozemní klima, přičemž kvůli výškovým rozdílům je počasí spíše různorodé. Nejteplejšími a nejnavštěvovanějšími měsíci jsou měsíc červenec a srpen, kdy dosahuje teplota vody okolo 25°C.

  Lyžařské destinace v Itálii

  Na lyžaře čekají v Itálii ideální podmínky, a to zejména v období od listopadu do začátku května. Zimní radovánky si v Alpách turisté dozajista oblíbí, a nejen to, mohou se kromě lyžování vykoupat ve zdejších bazénech, či si užít sáňkování nebo také bruslení.

  Top nabídky

  Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

  Nejlevnější Itálie v srpnu

  Nejlevnější Itálie v srpnu

  Nejlevnější dovolenou Itálie v srpnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování San Teodoro. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pondělí 1. srpna 2022 a příjezdem/příletem v úterý 2. srpna 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 1 280 Kč. Rekreace v resortu Sardinie je v délce 2 dní - 1 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Itálii a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení San Teodoro v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. San Teodoro je situován v letovisku Sardinie. Doprava do letoviska v lokalitě Sardinie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii v létě o prázdninách.

  Luxusní Itálie v srpnu

  Itálie v srpnu - nejlepší recenze

  Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Capo D’orso Hotel Thalasso & Spa v letovisku Sardinie. Termín odjezdu/odletu je ve středu 3. srpna 2022 a datum příjezdu/příletu je v sobotu 6. srpna 2022. Pobyt je v délce 4 dny - 3 noci s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 43 990 Kč se stravou formou polopenze. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Itálii a o podmínkách dovolené v Capo D’orso Hotel Thalasso & Spa v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Tento volný termín v létě o prázdninách zahrnuje aktuálně slevu 10 % z původní ceníkové ceny 48 878 Kč. Do lokality Sardinie, kde se ubytování Capo D’orso Hotel Thalasso & Spa nachází, se dostanete letecky, s letenkou z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Itálii.

  Itálie v srpnu - nejlepší recenze

  Itálie v srpnu - nejlepší recenze

  Nejlepší recenze 92 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Enzo Moro. Recenze je udělená na základě 8 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je pondělí 1. srpna 2022 a den příjezdu/příletu je čtvrtek 4. srpna 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 390 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 4 dní, 3 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Itálie a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Ravascletto, kde se ubytování Enzo Moro nachází se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Itálii v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Ravascletto podle referencí od 8 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

  Jaké jsou možnosti dovolené v Itálii?

  Dovolená a Last Minute

  Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Itálie vyberte úvodní stránku v Italielastminute.cz - dovolená Itálie a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Itálie v srpnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Itálie. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
  Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Itálii 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

  Doprava

  Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Itálie? Pro pobyty v Itálii lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem, autobusem, letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.
  Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Itálii letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

  Strava

  Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Itálii s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
  Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Itálii připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Itálii a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

  Termín

  Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Itálii příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Itálii svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Itálii v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

  Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Itálie? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Itálii na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Itálie v měsících červen, červenec a srpen - Itálie v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Itálii v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
  Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Itálie jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

  Ubytování

  Jaké jsou možnosti ubytování v srpnu v Itálii? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

  Jaký objednat zájezd?

  Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi. Hledáte pouze ubytování? Chcete cestovat na vlastní pěst bez služeb cestovní kanceláře? Vybírejte tedy pouze z nabídek ubytování v Itálii bez dopravy zařízené cestovní kanceláří.

  Luxusní nebo levná dovolená?

  Chcete to nejlepší ubytování v srpnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie v srpnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

  Výběr lokality

  Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 64 letovisek / rezortů:

  Alternativní dovolená

  Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Itálii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Itálie. Zajímají vás možnosti rekreace v srpnu v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v srpnu jako Bulharsko v srpnu, Černá Hora v srpnu nebo například Dominikánská republika v srpnu či Egypt v srpnu.

  Itálie v srpnu - recenze

  Adria - Lignano Sabbiadoro - Lignano

  Bylo to fajn, vše odpovídalo nabídcevíce recenzí

  Ariston - Lido di Jesolo

  Na tomto místě jsme byli před rokem,sice v jiném apartmánu, ale kousek od něj.Usoudili jsme, že každá věková kategorie potřebuje něco jiného.Tříleté dítě pořebuje písek, mělkou vodu a hodně klouzaček.To je přesně ono.Puberťáka zase musíte vzít na tobogány,nejlépe do kempu s bazénem.Je kousek odsud krásný kemp Adria, který má vše, ale pro nás moc drahý.Nám jen nepřálo počasí.Mohlo být víc slunce a míň bouřek.více recenzí

  Ariston - Molveno - Paganella

  Velmi kvalitní rodinný hotel, vše bylo skvělé, klidná lokalita, úžasné prostřední městečka Molveno.více recenzí

  Due Mari - Rimini

  Se zájezdem jsem velmi spokojená, splnil má očekávání. Ráda si ho jeětě někdy zopakuji. Drobné nedostatky se vyskytují vždy, ale dovolenou mi v žádném případě nenarušily.více recenzí

  Grotticelle - Capo Vaticano - Kalábrie

  Dovolenou jsme si s rodinou velmi užilivíce recenzí

  La Limonaia - Limone sul Garda - Lago di Garda

  Vynikajici hotel odpovidajici cenove hladine.To ze byl plny k prasknuti, dokazuje jeho kvality a oblibenostvíce recenzí

  La Rotonda - Tignale - Lago di Garda

  Krása...jen si člověk musel vše domlouvat sám díky nepřítomnosti delegáta CK. Čili pokud umíte anglicky, německy či italsky - bez připomínek. Skvělé místo na SZ části jezera s úžasnými výhledy a blízko centru Riva del Garda. Personál výborný i služby!více recenzí

  Marco Polo - Capo Vaticano - Kalábrie

  nádherný areál, čisté moře, vhodné pro potápění, vše dostupné, ......více recenzí

  Marco Polo - Garda - Lago di Garda

  chtěli jsme pokoj až ve spodním patře...což nám dali.Tam se dalo vybehnout rovnou do parciku, coz pro deti je skvele, na druhou stranu trochu tam smrdel kanal, takze pobyt venku zas nebylo tak prijemne. Ale stejne jsme byli kvuli dceri stale na hristi, nebo u bazenu..pokud jsme byli u hotelu, tak to zas tak moc nevadilo. Jiank spokojenost. Meli jsme sebou i jedno kolo a protoze je drahe, tak jsme ho meli na pokoji a nebyl s tim zadny problem...ale meli jsme pokoj, kde slo vejit i y terasy. Jinak se kola davaji pred hotel do stojanu. Co se tyce jezdeni na kole, do hor je to kousek a nadherne vyhledy.více recenzí

  Park - Villa Rosa - Abruzzo

  Maximální spokojenostvíce recenzí

  Park - Lignano Sabbiadoro - Lignano

  Vše odpovídalo popisu a ceně. Apartmán byl v pořádku. S kočárky jsme ocenili výtah. Moc pěkný oplocený bazén pro děti i dospělé. Příjemná zahrada, kde se pod stromy dalo přes poledne schovat. Na pláź kousek i do centra.Celkově spokojenost.více recenzí

  Romeo - Lido di Jesolo

  Všechno bylo podle očekávání. Byli jsme spokojeni.více recenzí

  Royal Village - Limone sul Garda - Lago di Garda

  100% spokojenostvíce recenzí

  Dolcestate - Sicílie

  100% spokojenostvíce recenzí

  Club Porto Ada - Kalábrie

  Rekreace se vydařila. Pro rodiny, které mají malé děti, je však přístup do moře nevhodný. Hned z kraje je hloubka a měli jsme tu smůlu, že celou dobu pobytu byly velké vlny.více recenzí

  Grand Astoria (Lavarone) - Folgaria / Lavarone

  Příjemný starší hotel, prostorné pokoje, ochotný personál, výborná kuchyň.více recenzí

  Grand Smeraldo Beach - Sardinie

  Hezký hotel, s kvalitními službami, hezkou malou pláží a úžasně čistým mořemvíce recenzí

  Rezidence Esmeraldo - Kalábrie

  Dovolená byla nádherná.Ubytování perfektní,pláž překrásná a čistá s výhledem na sicilii.Krásné pruzračné moře. Přístup do vody vhodný i pro malé děti.Ti co říkají že CAPO VATICANO je nejkrásnějším místem v Kalábrii mají plnou pravdu.Mužu všem vřele doporučit!!!více recenzí

  Stella Alpina (Bellamonte) - Trentino

  Dovolená za sněhem se povedla, cesta dlouhá, ale slunná Itálie nám to vynahradila:-) Nejbližší středisko Bellamonte od hotelu vzdálené cca 5 min. autem (zastávka skibusu přímo u hotelu - v recepci při příjezdu jsme obdrželi kartičky na bus zdarma). Skipas Bellamonte 50 euro/den a 3 denní skipas Dolomiti - 176 euro.více recenzí

  Village Club Ortano Mare - Elba

  Absolutní spokojenost, nechtělo se nám odjíždět domů.více recenzí

  Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) - Kalábrie

  Velmi pohodová, chutná a povedená dovolená.více recenzí

  Enzo Moro - Ravascletto

  Rozsah služeb a velikost areálu odpovídá požadavkům mého věku /ročník 1954/.více recenzí

  Cala Di Falco Resort - Cala di Falco Resort - Sardinie

  Pobytový zájezd na Sardinii jsme absolvovali od 17.9.2011, což již bylo mimo sezónu, takže některé restaurace již byly zavřené, ale počasí nám přálo, vše dopadlo dobře a vlastně jsme nakonec byli rádi, protože pláže byly volné, moře ještě teplé a užívali jsme si klidu. Rozhodně doporučujeme pronájem auta, kterým objevíte neskutečné krásy pláží, hor i typických sardinských vesniček.více recenzí

  Residence Solemare (Ricadi) - Kalábrie

  Super vylet odporucamevíce recenzí

  Web Italielastminute.cz nevyužívá cookies.
  Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
  Copyright © 2022. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie.