Itálie v říjnu - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 621

Nejlevnější Itálie v říjnu - od Invia

Nejlevnější Itálie v říjnu - od Invia

Nejlevnější dovolenou Itálie v říjnu - od Invia pořídíte v ubytování Village Punta Navaccia S Bazénem Pig. Svou rekreaci v období od 1.10. do 3.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 890 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Village Punta Navaccia S Bazénem Pig je situován v letovisku Umbrie. Doprava do letoviska Umbrie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii.

Luxusní Itálie v říjnu - od Invia

Itálie v říjnu - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Palace***** - Milano Marittima v letovisku Rimini. V období od 2.10. do 9.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 634 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 37 % z původní ceny 40 689 Kč. Do lokality Rimini, kde se ubytování Hotel Palace***** - Milano Marittima nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Itálii.

Itálie v říjnu - od Invia - nejlepší recenze

Itálie v říjnu - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 30 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Du Lac. V termínu od 2.10. do 5.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 630 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 6 % z původní ceny 5 989 Kč. Do lokality Paganella, kde se ubytování Hotel Du Lac nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Itálii?Výběr lokality
Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Itálii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Itálie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Španělsko, Thajsko nebo například Turecko či Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Itálie v říjnu - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.