Itálie v říjnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 922

Nejlevnější Itálie v říjnu

Nejlevnější Itálie v říjnu

Nejlevnější dovolenou Itálie v říjnu pořídíte v ubytování Le Terrazze Di Ruoni - Santa Teresa Di Gallura. Svou rekreaci v období od 31.10. do 7.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 838 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 6 % z původní ceny 891 Kč. Le Terrazze Di Ruoni - Santa Teresa Di Gallura je situován v letovisku Sardinie. Doprava do letoviska Sardinie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Itálii.

Luxusní Itálie v říjnu

Itálie v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový La Guardiola v letovisku Lago di Garda. V období od 9.10. do 16.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 390 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lago di Garda, kde se ubytování La Guardiola nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Itálii.

Itálie v říjnu - nejlepší recenze

Itálie v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 26 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Alpenresort Belvedere ****. V termínu od 29.10. do 1.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 900 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Paganella, kde se ubytování Hotel Alpenresort Belvedere **** nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Itálie v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Itálii.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Itálii v říjnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.