Itálie v říjnu

Terme Providence

👍 88 %
17 hodnocení
Terme Providence - Itálie v říjnu

Ischia | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 5 dní (4 noci) dovolené
1. října - 5. října 2022

7 590 Kč

Zobrazit nabídku ►

Terme Providence - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 05.10.2022.

Alexander

👍 90 %
13 hodnocení
Alexander - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 6 dní (5 nocí) dovolené
1. října - 6. října 2022

8 900 Kč

Zobrazit nabídku ►

Alexander - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 06.10.2022.

Poiano Garda Resort

Poiano Garda Resort - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ plná penze
📅 14 dní (13 nocí) dovolené
1. října - 14. října 2022

35 547 Kč  34 125 Kč

Zobrazit nabídku ►

Poiano Garda Resort - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 14.10.2022.

Klimatizace, Venkovní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Kuchyňský kout

➜ od centra města: 2 km

Sole

👍 80 %
6 hodnocení
Sole - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ All Inclusive
📅 6 dní (5 nocí) dovolené
1. října - 6. října 2022

8 900 Kč

Zobrazit nabídku ►

Sole - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 06.10.2022.

Klimatizace, Venkovní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Surfování, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Internet zdarma

➜ od pláže: 30 m   ➜ od centra města: 4 km

Alfieri

Alfieri - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 7 dní (6 nocí) dovolené
1. října - 7. října 2022

6 885 Kč  6 610 Kč

Zobrazit nabídku ►

Alfieri - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 07.10.2022.

La Rotonda

👍 82 %
25 hodnocení
La Rotonda - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 13 dní (12 nocí) dovolené
1. října - 13. října 2022

13 500 Kč  12 960 Kč

Zobrazit nabídku ►

La Rotonda - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 13.10.2022.

Venkovní bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Internet zdarma

➜ od pláže: 7 km   ➜ od centra města: 900 m

Sporthotel Olimpo

👍 82 %
24 hodnocení
Sporthotel Olimpo - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
1. října - 8. října 2022

11 700 Kč

Zobrazit nabídku ►

Sporthotel Olimpo - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 08.10.2022.

Klimatizace, Venkovní bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Internet zdarma

➜ od pláže: 500 m   ➜ od centra města: 500 m

Parc Hotel Gritti

Parc Hotel Gritti - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 5 dní (4 noci) dovolené
1. října - 5. října 2022

11 900 Kč

Zobrazit nabídku ►

Parc Hotel Gritti - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 05.10.2022.

Eden - Dro

Eden - Dro - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 15 dní (14 nocí) dovolené
1. října - 15. října 2022

12 031 Kč  11 550 Kč

Zobrazit nabídku ►

Eden - Dro - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 15.10.2022.

Poiano Garda Resort

Poiano Garda Resort - Itálie v říjnu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ plná penze
📅 9 dní (8 nocí) dovolené
1. října - 9. října 2022

22 188 Kč  21 300 Kč

Zobrazit nabídku ►

Poiano Garda Resort - Itálie v říjnu v termínu od 01.10.2022 do 09.10.2022.

Klimatizace, Venkovní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Kuchyňský kout

➜ od centra města: 2 km

Zobrazeno 1-10 z celkem 517

Nejoblíbenější turistické oblasti v Itálii

Řím (latinsky a italsky Roma)

Všechny cesty vedou do Říma aneb své prázdniny v hlavním městě Itálie můžete strávit návštěvou jeho hlavních památek. V tomto největším italském městě můžete navštívit např. Baziliku sv. Petra, která je také nazývána Svatopetrský dóm a je jednou z největších na světě. Dále koloseum, jež je největším římským amfiteátrem v Římě a kde se odehrávali gladiátorské zápasy. Pantheon v Římě stojí také za vidění, jelikož je jednou z nejzachovalejších antických staveb v Římě, dále centrum Říma Forum Romanum, či nejslavnější římská Fontána di Trevi.

Benátky (italsky Venezia)

Venesia jsou městem, které se nachází na severovýchodě Itálie. Mezi hlavní turistické cíle patří např. nejen náměstí svatého Marka (Piazza San Marco), ale také ostrovy Burano se svými barevnými domečky a Murano se svou tradiční výrobou foukaného skla. Procházka po samotných Benátkách stojí dozajista za to, navštívit můžete místní živé trhy nedaleko mostu Ponte di Rialto nebo se projet na gondole. Obdivovat ve městě můžete baziliku svatého Marka, Dóžecí palác, Zvonici svatého Marka, most Rialto, Canal Grande a mnoho dalšího.

Florencie (Firenze)

Tato kolébka renesance se nachází v Itálii v Toskánsku a leží na řece Arno. Florencie je kulturním centrem severní Itálie a je pokládána za jedno z nejromantičtějších měst na světě, jehož historické centrum je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Má necelých 400 000 obyvatel. Za památky, které zde stojí k vidění se řadí např. Kaple sv. Jana Křtitele, dále Nový kostel Panny Marie, či Dóm Panny Marie Květné.

Neapol: (Napoli)

Toto krásné obrovské živé italské město leží pod sopkou Vesuv, jehož jádro je zařazeno mezi památky světového dědictví UNESCO. V Neapoli za návštěvu jistě stojí již zmíněná sopka Vesuv, nedaleké Pompeje, či královský palác nebo zámek Reggia di Caserta se svými rozsáhlými zahradami.

Rimini

Město Rimini leží na pobřeží Jaderského moře a řadí se mezi nejznámější a také rušná italská letoviska. Toto malebné město se skládá z několika částí, a to: Viserba, Viserbella a Torre Perera. Letovisko Rimini je jedním z nejznámějších v Evropě.

Bibione

Přímořské letovisko Bibione se nachází v regionu Benátsko a je protkáno velkým a také cenově dostupným množstvím hotelů. Skládá se z několika částí, a to: z klidnější Pinedy vyhledávané především rodinami s dětmi, dále Lida del Sole, či rozsáhlé části Spiaggia a modernější Lido dei Pini.

Caorle

Caorle je italským městem s bohatou historií a řadí se mezi nejnavštěvovanější letoviska v Itálii. Caorle má malebné historické centrum a je turisty hojně vyhledávané.

Lago di Garda

Toto nádherné jezero ledovcového původu s azurovou barvou je stále více objevované turisty. Na své si zde přijdou nejen milovníci koupání, ale i cyklistiky, horské turistiky či jízdy na koni.

Nejoblíbenější doba k návštěvě Itálie a Koronavirus

Koronavirus: o podmínkách testování na Covid-19 vás bude aktuálně informovat Vaše cestovní kancelář.
V Itálii panuje středomořské podnebí, většinou jsou zde horká léta a mírné zimy. Nejlepší období k návštěvě Itálie je od dubna do června, ale také na podzim od září do října. V tuto dobu naleznete také příznivější ceny za ubytování než v prázdninových měsících.

Jak se nejlépe dostat do Itálie

Mnoho rodin s malými dětmi volí cestu autem, a to buď přes Německo nebo přes Rakousko. Zvolit můžete také cestu autobusem, či letecky.

Ubytování v Itálii

V Itálii se můžete ubytovat nejen v hotelech, rekreačních domech, či apartmánech. Také ubytování v bungalovech, či mobilhome má své výhody, nejen že splňují daný komfort, ale klienti jsou v této alternativě více v přírodě, což mnohým turistům plně vyhovuje.

Pláže v Itálii

Elba

Tento malý italský ostrov se svými krásnými plážemi láká také se svým čistým mořem a vyhřátým pískem mnoho turistů. Navštívit zde můžete např. pláž Spiaggia di Sansone, Laconu, či Prochio i mnoho dalších.

Sicílie (Sicilia)

Je největším italským ostrovem a naleznete zde hned dvě turisty vyhledávané pláže, a to: Scalu dei Turchi a Calu Tonnarellu. Navštívit na Sicílii můžete také známé město Palermo se svými antickými památkami a krásným pobřežím s okouzlujcí přírodou.

Kalábrie (Calabria)

Pojedete-li do Kalábrie, do této perly jižní Itálie, navštivte oblast Capo Vaticano, která vás přivítá romantickými skalnatými výběžky vstupujícími do průzračného moře. Zajímavým místem v Kalábrii je také pláž tzv. Marasusa se svým sněhobílým pískem a odlehlými zátokami.

Apulie

Pláž Baia dei Turchi oplývá jedním z nejčistších moří v zemi, kvůli čemuž také získala Modrou vlajku. Tento malebný kraj s olivovými háji zve turisty k ideální dovolené u moře s oblázkovými i písečnými plážemi.

Marche

Marche se nachází ve střední Itálii a jeho největší chloubou jsou Ascoli Piceno a Urbino. Z pláží pak jistě stojí za návštěvu krásná pláž se smaragdově zeleným Jadranem Spiaggia delle Due Sorelle.

Počasí v Itálii

V Itálii je příjemné subtropické středozemní klima, přičemž kvůli výškovým rozdílům je počasí spíše různorodé. Nejteplejšími a nejnavštěvovanějšími měsíci jsou měsíc červenec a srpen, kdy dosahuje teplota vody okolo 25°C.

Lyžařské destinace v Itálii

Na lyžaře čekají v Itálii ideální podmínky, a to zejména v období od listopadu do začátku května. Zimní radovánky si v Alpách turisté dozajista oblíbí, a nejen to, mohou se kromě lyžování vykoupat ve zdejších bazénech, či si užít sáňkování nebo také bruslení.

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Itálie v říjnu

Nejlevnější Itálie v říjnu

Nejlevnější dovolenou Itálie v říjnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování San Teodoro. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v neděli 2. října 2022 a příjezdem/příletem v pondělí 3. října 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 870 Kč. Rekreace v resortu Sardinie je v délce 2 dní - 1 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Itálii a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení San Teodoro v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. San Teodoro je situován v letovisku Sardinie. Doprava do letoviska v lokalitě Sardinie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii na podzim.

Luxusní Itálie v říjnu

Itálie v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Poiano Garda Resort v letovisku Lago di Garda. Termín odjezdu/odletu je v sobotu 1. října 2022 a datum příjezdu/příletu je v pátek 14. října 2022. Pobyt je v délce 14 dní - 13 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 34 125 Kč se stravou formou plná penze. Tato lákavá nabídka dvoutýdenního pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Itálii a o podmínkách dovolené v Poiano Garda Resort v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Tento volný termín na podzim zahrnuje aktuálně slevu 4 % z původní ceníkové ceny 35 547 Kč. Do lokality Lago di Garda, kde se ubytování Poiano Garda Resort nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Itálii.

Itálie v říjnu - nejlepší recenze

Itálie v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Rezidence Abruzzo Resort. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu na tuto týdenní dovolenou je sobota 1. října 2022 a den příjezdu/příletu je sobota 8. října 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 350 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 8 dní, 7 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Itálie a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Abruzzo, kde se ubytování Rezidence Abruzzo Resort nachází se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Itálii na podzim s nejlepší recenzí v rezortu Abruzzo podle referencí od 5 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

Jaké jsou možnosti dovolené v Itálii?

Dovolená a Last Minute

Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Itálie vyberte úvodní stránku v Italielastminute.cz - dovolená Itálie a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Itálie v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Itálie. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Itálii 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

Doprava

Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Itálie? Pro pobyty v Itálii lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem, letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.
Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Itálii letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

Strava

Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Itálii s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Itálii připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Itálii a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

Termín

Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Itálii příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Itálii svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Itálii v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Itálie? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Itálii na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Itálie v měsících červen, červenec a srpen - Itálie v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Itálii v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Itálie jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

Ubytování

Jaké jsou možnosti ubytování v říjnu v Itálii? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi. Hledáte pouze ubytování? Chcete cestovat na vlastní pěst bez služeb cestovní kanceláře? Vybírejte tedy pouze z nabídek ubytování v Itálii bez dopravy zařízené cestovní kanceláří.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 64 letovisek / rezortů:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Itálii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Itálie. Zajímají vás možnosti rekreace v říjnu v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v říjnu jako Egypt v říjnu, Francie v říjnu nebo například Chorvatsko v říjnu či Itálie v říjnu.

Itálie v říjnu - recenze

Ariston - Lido di Jesolo

Na tomto místě jsme byli před rokem,sice v jiném apartmánu, ale kousek od něj.Usoudili jsme, že každá věková kategorie potřebuje něco jiného.Tříleté dítě pořebuje písek, mělkou vodu a hodně klouzaček.To je přesně ono.Puberťáka zase musíte vzít na tobogány,nejlépe do kempu s bazénem.Je kousek odsud krásný kemp Adria, který má vše, ale pro nás moc drahý.Nám jen nepřálo počasí.Mohlo být víc slunce a míň bouřek.více recenzí

Ariston - Molveno - Paganella

Velmi kvalitní rodinný hotel, vše bylo skvělé, klidná lokalita, úžasné prostřední městečka Molveno.více recenzí

Eden - Capo Vaticano - Kalábrie

Dovolená od 18.7. do 25.7.2020. Dobře situovaný resort, vše pečlivě upravené a uklizené. Usměvavý a vstřícní personál mluvící anglicky. Naprosto dokonalá dovolená. Můžeme jen doporučit.více recenzí

Eden - Andalo - Paganella

Dobrý den, dovolená byla perfektní. Bylo sluníčko a sníh :-)více recenzí

Eden - Passo del Tonale - Tonale/Ponte di Legno

dovolenou jsme si užilivíce recenzí

Grotticelle - Capo Vaticano - Kalábrie

Dovolenou jsme si s rodinou velmi užilivíce recenzí

Hotel Seehof - Monguelfo - Kronplatz

Naprostá spokojenostvíce recenzí

La Rotonda - Tignale - Lago di Garda

Krása...jen si člověk musel vše domlouvat sám díky nepřítomnosti delegáta CK. Čili pokud umíte anglicky, německy či italsky - bez připomínek. Skvělé místo na SZ části jezera s úžasnými výhledy a blízko centru Riva del Garda. Personál výborný i služby!více recenzí

Marinella - Capo Vaticano - Kalábrie

Velice spokojení,nadherné moře užastna starostlivost personalu vuči hostum. Dovolena splnila učel,S INVII a panem Linderem Krištofem sme spokojení . Je přikladem pro kolegy.více recenzí

Palme - Itálie - Sardinie

Skvělá dovolená.více recenzí

Romeo - Lido di Jesolo

Všechno bylo podle očekávání. Byli jsme spokojeni.více recenzí

Royal Village - Limone sul Garda - Lago di Garda

100% spokojenostvíce recenzí

Sole - Itálie - Kalábrie

Krásný hotel, cesta k moři skrz háj, kde jsou umístěny houpací sítě, kvalita hotelových služeb na úžasné úrovni. Příjemný personál, luxusní prostředí.více recenzí

Sole - Navene - Lago di Garda

Celkově doporučuji všem kteří mají rádi jak koupání v jezeře tak i spotovně založenou dovolenou prostě super.

Jen by se ještě mělo uvádět ,že se platí 5 Euro za parkovné v garážích na den.více recenzí

Il Gattopardo - Ischia

Dovolená se vydařila,Ischia je nádherná,hodně míst na výletyvíce recenzí

Villaggio Eden - Kalábrie

Dovolená od 18.7. do 25.7.2020. Dobře situovaný resort, vše pečlivě upravené a uklizené. Usměvavý a vstřícní personál mluvící anglicky. Naprosto dokonalá dovolená. Můžeme jen doporučit.více recenzí

Apartmány Costa Del Sol - Apartmány Costa del Sol - Lido di Jesolo

Parádní, užili jsme si ji.více recenzí

Parkhotel Jolanda - Lago di Garda

Jedna z nejlepších dovolených.více recenzí

Rezidence Althea - Lignano Sabbiadoro - Lignano

naprosto spokojenivíce recenzí

Rezidence Marco Polo - Lignano

Pro rodinu s dětmi ideální můžete střídat bazén s mořem. Hlavně jste opravdu 50 mod pláže.více recenzí

Sporthotel Olimpo - Garda - Lago di Garda

Výborná dovolená, i přes změnu hotelu na poslední chvíli jsme byli nad míru spokojeni.více recenzí

Apartmány La Rotonda - Lago di Garda

Hotel na klidném místě s krásným výhledem na jezero.více recenzí

Rezidence Benelux - Lido di Jesolo

apartmanovy dum je dobre vybaven a je velmi dobre umistnen - v blizkosti je vice moznosti nakoupit potraviny a primo v dome je restaurace. Plaz je velmi blizko.více recenzí

Rezidence Abruzzo Resort - Abruzzo

Na dovolenke v Taliansku sme boli po prvý krát, ale boli sme veľmi spokojný a určite sa sem ešte raz vrátime.více recenzí

Web Italielastminute.cz nevyužívá cookies.
Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2022. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie.