Itálie v listopadu

Vila Valmarina

Vila Valmarina - Itálie v listopadu

Eraclea Mare | Itálie
vlastní doprava
🍽️ bez stravy
📅 3 dny (2 noci) dovolené
1. listopadu - 3. listopadu 2022

960 Kč

Zobrazit nabídku ►

Vila Valmarina - Itálie v listopadu v termínu od 01.11.2022 do 03.11.2022.

Parc Hotel

Parc Hotel - Itálie v listopadu

Lago di Garda | Itálie
vlastní doprava
🍽️ polopenze
📅 7 dní (6 nocí) dovolené
2. listopadu - 8. listopadu 2022

11 950 Kč

Zobrazit nabídku ►

Parc Hotel - Itálie v listopadu v termínu od 02.11.2022 do 08.11.2022.

Della Baia

Della Baia - Itálie v listopadu

Ligurská riviéra | Itálie
vlastní doprava
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
2. listopadu - 5. listopadu 2022

4 020 Kč

Zobrazit nabídku ►

Della Baia - Itálie v listopadu v termínu od 02.11.2022 do 05.11.2022.

Prodloužený Víkend V Římě

Prodloužený Víkend V Římě - Itálie v listopadu

  Řím | Itálie
  ✈ letecky Praha
  🍽️ snídaně
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  3. listopadu - 6. listopadu 2022

  11 679 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Prodloužený Víkend V Římě - Itálie v listopadu v termínu od 03.11.2022 do 06.11.2022.

  Parc Hotel

  Parc Hotel - Itálie v listopadu

  Lago di Garda | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ snídaně
  📅 8 dní (7 nocí) dovolené
  3. listopadu - 10. listopadu 2022

  10 140 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Parc Hotel - Itálie v listopadu v termínu od 03.11.2022 do 10.11.2022.

  Prodloužený Víkend V Římě Exclusive

  Prodloužený Víkend V Římě Exclusive - Itálie v listopadu

   Řím | Itálie
   ✈ letecky Praha
   🍽️ snídaně
   📅 4 dny (3 noci) dovolené
   3. listopadu - 6. listopadu 2022

   13 769 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Prodloužený Víkend V Římě Exclusive - Itálie v listopadu v termínu od 03.11.2022 do 06.11.2022.

   Savoy Beach

   👍 72 %
   4 hodnocení
   Savoy Beach - Itálie v listopadu

   Bibione | Itálie
   autobus
   🍽️ snídaně
   📅 10 dní (9 nocí) dovolené
   4. listopadu - 13. listopadu 2022

   17 377 Kč  14 597 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Savoy Beach - Itálie v listopadu v termínu od 04.11.2022 do 13.11.2022.

   Vila Alberto (Lizzano)

   Vila Alberto (Lizzano) - Itálie v listopadu

   Puglia | Itálie
   vlastní doprava
   🍽️ bez stravy
   📅 8 dní (7 nocí) dovolené
   5. listopadu - 12. listopadu 2022

   19 333 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Vila Alberto (Lizzano) - Itálie v listopadu v termínu od 05.11.2022 do 12.11.2022.

   TV, Lednička, Klidná lokalita, Kuchyňský kout

   ➜ od pláže: 500 m

   Moscato

   Moscato - Itálie v listopadu

    Piemonte | Itálie
    vlastní doprava
    🍽️ bez stravy
    📅 8 dní (7 nocí) dovolené
    5. listopadu - 12. listopadu 2022

    8 591 Kč

    Zobrazit nabídku ►

    Moscato - Itálie v listopadu v termínu od 05.11.2022 do 12.11.2022.

    Regent (Pescara)

    Regent (Pescara) - Itálie v listopadu

    Abruzzo | Itálie
    vlastní doprava
    🍽️ polopenze
    📅 8 dní (7 nocí) dovolené
    5. listopadu - 12. listopadu 2022

    9 250 Kč  8 880 Kč

    Zobrazit nabídku ►

    Regent (Pescara) - Itálie v listopadu v termínu od 05.11.2022 do 12.11.2022.

    Zobrazeno 1-10 z celkem 69

    Nejoblíbenější turistické oblasti v Itálii

    Řím (latinsky a italsky Roma)

    Všechny cesty vedou do Říma aneb své prázdniny v hlavním městě Itálie můžete strávit návštěvou jeho hlavních památek. V tomto největším italském městě můžete navštívit např. Baziliku sv. Petra, která je také nazývána Svatopetrský dóm a je jednou z největších na světě. Dále koloseum, jež je největším římským amfiteátrem v Římě a kde se odehrávali gladiátorské zápasy. Pantheon v Římě stojí také za vidění, jelikož je jednou z nejzachovalejších antických staveb v Římě, dále centrum Říma Forum Romanum, či nejslavnější římská Fontána di Trevi.

    Benátky (italsky Venezia)

    Venesia jsou městem, které se nachází na severovýchodě Itálie. Mezi hlavní turistické cíle patří např. nejen náměstí svatého Marka (Piazza San Marco), ale také ostrovy Burano se svými barevnými domečky a Murano se svou tradiční výrobou foukaného skla. Procházka po samotných Benátkách stojí dozajista za to, navštívit můžete místní živé trhy nedaleko mostu Ponte di Rialto nebo se projet na gondole. Obdivovat ve městě můžete baziliku svatého Marka, Dóžecí palác, Zvonici svatého Marka, most Rialto, Canal Grande a mnoho dalšího.

    Florencie (Firenze)

    Tato kolébka renesance se nachází v Itálii v Toskánsku a leží na řece Arno. Florencie je kulturním centrem severní Itálie a je pokládána za jedno z nejromantičtějších měst na světě, jehož historické centrum je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Má necelých 400 000 obyvatel. Za památky, které zde stojí k vidění se řadí např. Kaple sv. Jana Křtitele, dále Nový kostel Panny Marie, či Dóm Panny Marie Květné.

    Neapol: (Napoli)

    Toto krásné obrovské živé italské město leží pod sopkou Vesuv, jehož jádro je zařazeno mezi památky světového dědictví UNESCO. V Neapoli za návštěvu jistě stojí již zmíněná sopka Vesuv, nedaleké Pompeje, či královský palác nebo zámek Reggia di Caserta se svými rozsáhlými zahradami.

    Rimini

    Město Rimini leží na pobřeží Jaderského moře a řadí se mezi nejznámější a také rušná italská letoviska. Toto malebné město se skládá z několika částí, a to: Viserba, Viserbella a Torre Perera. Letovisko Rimini je jedním z nejznámějších v Evropě.

    Bibione

    Přímořské letovisko Bibione se nachází v regionu Benátsko a je protkáno velkým a také cenově dostupným množstvím hotelů. Skládá se z několika částí, a to: z klidnější Pinedy vyhledávané především rodinami s dětmi, dále Lida del Sole, či rozsáhlé části Spiaggia a modernější Lido dei Pini.

    Caorle

    Caorle je italským městem s bohatou historií a řadí se mezi nejnavštěvovanější letoviska v Itálii. Caorle má malebné historické centrum a je turisty hojně vyhledávané.

    Lago di Garda

    Toto nádherné jezero ledovcového původu s azurovou barvou je stále více objevované turisty. Na své si zde přijdou nejen milovníci koupání, ale i cyklistiky, horské turistiky či jízdy na koni.

    Nejoblíbenější doba k návštěvě Itálie a Koronavirus

    Koronavirus: o podmínkách testování na Covid-19 vás bude aktuálně informovat Vaše cestovní kancelář.
    V Itálii panuje středomořské podnebí, většinou jsou zde horká léta a mírné zimy. Nejlepší období k návštěvě Itálie je od dubna do června, ale také na podzim od září do října. V tuto dobu naleznete také příznivější ceny za ubytování než v prázdninových měsících.

    Jak se nejlépe dostat do Itálie

    Mnoho rodin s malými dětmi volí cestu autem, a to buď přes Německo nebo přes Rakousko. Zvolit můžete také cestu autobusem, či letecky.

    Ubytování v Itálii

    V Itálii se můžete ubytovat nejen v hotelech, rekreačních domech, či apartmánech. Také ubytování v bungalovech, či mobilhome má své výhody, nejen že splňují daný komfort, ale klienti jsou v této alternativě více v přírodě, což mnohým turistům plně vyhovuje.

    Pláže v Itálii

    Elba

    Tento malý italský ostrov se svými krásnými plážemi láká také se svým čistým mořem a vyhřátým pískem mnoho turistů. Navštívit zde můžete např. pláž Spiaggia di Sansone, Laconu, či Prochio i mnoho dalších.

    Sicílie (Sicilia)

    Je největším italským ostrovem a naleznete zde hned dvě turisty vyhledávané pláže, a to: Scalu dei Turchi a Calu Tonnarellu. Navštívit na Sicílii můžete také známé město Palermo se svými antickými památkami a krásným pobřežím s okouzlujcí přírodou.

    Kalábrie (Calabria)

    Pojedete-li do Kalábrie, do této perly jižní Itálie, navštivte oblast Capo Vaticano, která vás přivítá romantickými skalnatými výběžky vstupujícími do průzračného moře. Zajímavým místem v Kalábrii je také pláž tzv. Marasusa se svým sněhobílým pískem a odlehlými zátokami.

    Apulie

    Pláž Baia dei Turchi oplývá jedním z nejčistších moří v zemi, kvůli čemuž také získala Modrou vlajku. Tento malebný kraj s olivovými háji zve turisty k ideální dovolené u moře s oblázkovými i písečnými plážemi.

    Marche

    Marche se nachází ve střední Itálii a jeho největší chloubou jsou Ascoli Piceno a Urbino. Z pláží pak jistě stojí za návštěvu krásná pláž se smaragdově zeleným Jadranem Spiaggia delle Due Sorelle.

    Počasí v Itálii

    V Itálii je příjemné subtropické středozemní klima, přičemž kvůli výškovým rozdílům je počasí spíše různorodé. Nejteplejšími a nejnavštěvovanějšími měsíci jsou měsíc červenec a srpen, kdy dosahuje teplota vody okolo 25°C.

    Lyžařské destinace v Itálii

    Na lyžaře čekají v Itálii ideální podmínky, a to zejména v období od listopadu do začátku května. Zimní radovánky si v Alpách turisté dozajista oblíbí, a nejen to, mohou se kromě lyžování vykoupat ve zdejších bazénech, či si užít sáňkování nebo také bruslení.

    Top nabídky

    Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 69 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

    Nejlevnější Itálie v listopadu

    Nejlevnější Itálie v listopadu

    Nejlevnější dovolenou Itálie v listopadu pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Vila Valmarina. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v úterý 1. listopadu 2022 a příjezdem/příletem ve čtvrtek 3. listopadu 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 960 Kč. Rekreace v resortu Eraclea Mare je v délce 3 dní - 2 nocí je a bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Itálii a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Vila Valmarina v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Vila Valmarina je situován v letovisku Eraclea Mare. Doprava do letoviska v lokalitě Eraclea Mare je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii na podzim.

    Luxusní Itálie v listopadu

    Itálie v listopadu - nejlepší recenze

    Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grand Continental v letovisku Toskánsko. Termín odjezdu/odletu je v sobotu 19. listopadu 2022 a datum příjezdu/příletu je v sobotu 26. listopadu 2022. Pobyt je v délce 8 dní - 7 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 13 311 Kč se stravou formou polopenze. Tato lákavá nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Itálii a o podmínkách dovolené v Grand Continental v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Tento volný termín na podzim zahrnuje aktuálně slevu 10 % z původní ceníkové ceny 14 790 Kč. Do lokality Toskánsko, kde se ubytování Grand Continental nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Itálii. Průměrná recenze Grand Continental je 82 % podle referencí od 3 hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší hotel má hodnocení 0%).

    Itálie v listopadu - nejlepší recenze

    Itálie v listopadu - nejlepší recenze

    Nejlepší recenze 84 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Principe Marmolada. Recenze je udělená na základě 139 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je úterý 29. listopadu 2022 a den příjezdu/příletu je pátek 25. března 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 840 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 11 dní, 10 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Itálie a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Tento volný termín zahrnuje aktuálně slevu 20 % z původní ceníkové ceny 19 800 Kč. Do lokality Arabba/Marmolada, kde se ubytování Principe Marmolada nachází se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Itálii na podzim s nejlepší recenzí v rezortu Arabba/Marmolada podle referencí od 139 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

    Jaké jsou možnosti dovolené v Itálii?

    Dovolená a Last Minute

    Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Itálie vyberte úvodní stránku v Italielastminute.cz - dovolená Itálie a Last Minute zájezdy 2021 a 2022. Vaší dovolenou: Itálie v listopadu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Itálie. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
    Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Itálii 2021 a 2022, odpovídající vašemu výběru.

    Doprava

    Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Itálie? Pro pobyty v Itálii lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem, autobusem, letecky nebo letecky z Prahy.
    Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Itálii letecky 2021/2022 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

    Strava

    Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Itálii s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
    Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Itálii připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Itálii a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

    Termín

    Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2021, případně dovolené 2022. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Itálii příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Itálii svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Itálii v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

    Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Itálie? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Itálii na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Itálie v měsících červen, červenec a srpen - Itálie v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Itálii v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
    Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Itálie jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2021 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2022.

    Ubytování

    Jaké jsou možnosti ubytování v listopadu v Itálii? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

    Jaký objednat zájezd?

    Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi. Hledáte pouze ubytování? Chcete cestovat na vlastní pěst bez služeb cestovní kanceláře? Vybírejte tedy pouze z nabídek ubytování v Itálii bez dopravy zařízené cestovní kanceláří.

    Luxusní nebo levná dovolená?

    Chcete to nejlepší ubytování v listopadu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie v listopadu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

    Výběr lokality

    Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek / rezortů:

    Alternativní dovolená

    Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Itálii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Itálie. Zajímají vás možnosti rekreace v listopadu v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v listopadu jako Egypt v listopadu, Francie v listopadu nebo například Chorvatsko v listopadu či Itálie v listopadu.

    Itálie v listopadu - recenze

    Principe Marmolada - Malga Ciapela - Arabba/Marmolada

    Čistota pokojů,vynikající a rozmanitost jídla, dobrá obsluha,kousek od lanovky.Animační programy.více recenzí

    Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
    Copyright © 2021. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.