Itálie v květnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 1384

Nejlevnější Itálie v květnu

Nejlevnější Itálie v květnu

Nejlevnější dovolenou Itálie v květnu pořídíte v ubytování San Francesco H. Svou rekreaci v období od 5.5. do 8.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 684 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. San Francesco H je situován v letovisku Veneto. Doprava do letoviska Veneto je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii s průměrnou recenzí 88 % dle 52 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Itálie v květnu

Itálie v květnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Casa Catullo v letovisku Lago di Garda. V období od 15.5. do 22.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 870 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lago di Garda, kde se ubytování Casa Catullo nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Itálii.

Itálie v květnu - nejlepší recenze

Itálie v květnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má podle 5 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Santiago. V termínu od 2.5. do 6.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 590 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 6 % z původní ceny 4 883 Kč. Do lokality Lido di Jesolo, kde se ubytování Hotel Santiago nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Itálie v květnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Itálii.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Itálii v květnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány, bungalovy, hotely nebo kempy. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v květnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie v květnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.