Itálie v dubnu - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1375

Nejlevnější Itálie v dubnu - slevy

Nejlevnější Itálie v dubnu - slevy

Nejlevnější dovolenou Itálie v dubnu - slevy pořídíte v ubytování Residence Zefrido - Rosolina Mare. Svou rekreaci v období od 24.4. do 1.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 764 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 22 % z původní ceny 979 Kč. Residence Zefrido - Rosolina Mare je situován v letovisku Veneto. Doprava do letoviska Veneto je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii s průměrnou recenzí 72 % dle 14 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Itálie v dubnu - slevy

Itálie v dubnu - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme v letovisku Bibione. V období od 24.4. do 1.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 19 558 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 72 % podle 4 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 22 % z původní ceny 25 074 Kč. Do lokality Bibione, kde se ubytování Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Itálii.

Itálie v dubnu - slevy - nejlepší recenze

Itálie v dubnu - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 6 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Aparthotel Holiday**** - Bibione Terme. V termínu od 10.4. do 17.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 13 163 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 22 % z původní ceny 16 876 Kč. Do lokality Bibione, kde se ubytování Aparthotel Holiday**** - Bibione Terme nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Itálii?Výběr lokality
Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Itálii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Itálie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maďarsko, Maledivy nebo například Maroko či Německo.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Itálie v dubnu - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.