Sicílie - Itálie

Zobrazeno 1-10 z celkem 699

Nejlevnější Sicílie - Itálie

Nejlevnější Sicílie - Itálie

Nejlevnější dovolenou Sicílie - Itálie pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Villa Laura. Svou rekreaci v období od 27.2. do 6.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 983 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Villa Laura je situován v letovisku Sicílie. Doprava do letoviska Sicílie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii.

Luxusní Sicílie - Itálie

Sicílie - Itálie - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Isr081 v letovisku Sicílie. V období od 14.8. do 21.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 8 859 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Sicílie, kde se ubytování Isr081 nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Itálii.

Sicílie - Itálie - nejlepší recenze

Sicílie - Itálie - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 8 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Bay Palace. V termínu od 2.3. do 13.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 460 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Sicílie, kde se ubytování Bay Palace nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Sicílie - Itálie můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Sicílie v Itálii.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Itálie? Pro pobyty v letovisku Sicílie v Itálii lze využít tyto způsoby dopravy: autem, autobusem, letecky nebo letecky z Prahy.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Sicílie v Itálii podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou bez stravy, plná penze, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Sicílie v Itálii vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Itálie vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Sicílie v Itálii ? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Sicílie v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Sicílie v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Sicílie - Itálie levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Sicílie v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.