Řím - Itálie

Zobrazeno 1-10 z celkem 1200

Nejlevnější Řím - Itálie

Nejlevnější Řím - Itálie

Nejlevnější dovolenou Řím - Itálie pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Adelaida. Svou rekreaci v období od 31.10. do 7.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 842 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Adelaida je situován v letovisku Řím. Doprava do letoviska Řím je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Itálii.

Luxusní Řím - Itálie

Řím - Itálie - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The St.regis Rome v letovisku Řím. V období od 27.2. do 3.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 55 090 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Řím, kde se ubytování The St.regis Rome nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute v Itálii.

Řím - Itálie - nejlepší recenze

Řím - Itálie - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 6 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Diana Roof Garden. V termínu od 6.11. do 8.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 560 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Řím, kde se ubytování Diana Roof Garden nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Řím - Itálie můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Řím v Itálii.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Itálie? Pro pobyty v letovisku Řím v Itálii lze využít tyto způsoby dopravy: autem, autobusem, letecky, letecky z Bratislavy, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Řím v Itálii podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou bez stravy, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Řím v Itálii vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Itálie vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Řím v Itálii ? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Řím v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Řím v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Řím - Itálie levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Řím v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.