Itálie na podzim

Prodloužený Víkend V Římě

Prodloužený Víkend V Římě - Itálie na podzim

  Řím | Itálie | Last Minute
  ✈ letecky Praha
  🍽️ snídaně
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  1. září - 4. září 2022

  14 291 Kč  13 719 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Prodloužený Víkend V Římě - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 04.09.2022.

  Ariston

  Ariston - Itálie na podzim

  Paganella | Itálie | Last Minute
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  1. září - 4. září 2022

  5 890 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Ariston - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 04.09.2022.

  Parc Hotel Gritti

  Parc Hotel Gritti - Itálie na podzim

  Lago di Garda | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ snídaně
  📅 8 dní (7 nocí) dovolené
  1. září - 8. září 2022

  19 650 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Parc Hotel Gritti - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 08.09.2022.

  Arco Smart

  Arco Smart - Itálie na podzim

  Lago di Garda | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ Light All Inclusive
  📅 5 dní (4 noci) dovolené
  1. září - 5. září 2022

  9 920 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Arco Smart - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 05.09.2022.

  Sole

  👍 80 %
  6 hodnocení
  Sole - Itálie na podzim

  Lago di Garda | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ All Inclusive
  📅 8 dní (7 nocí) dovolené
  1. září - 8. září 2022

  17 096 Kč  16 070 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Sole - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 08.09.2022.

  Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Surfování, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma

  ➜ od pláže: 30 m   ➜ od centra města: 4 km

  Parc Hotel Gritti

  Parc Hotel Gritti - Itálie na podzim

  Lago di Garda | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 8 dní (7 nocí) dovolené
  1. září - 8. září 2022

  23 450 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Parc Hotel Gritti - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 08.09.2022.

  Villa Emma

  👍 82 %
  4 hodnocení
  Villa Emma - Itálie na podzim

  Madonna di Campiglio | Itálie
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  1. září - 4. září 2022

  4 600 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Villa Emma - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 04.09.2022.

  TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace

  ➜ od centra města: 800 m   ➜ od sjezdovky: 300 m

  Marina

  Marina - Itálie na podzim

  Toskánsko | Itálie | Last Minute
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  1. září - 4. září 2022

  4 999 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Marina - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 04.09.2022.

  Sara

  Sara - Itálie na podzim

  Veneto | Itálie | Last Minute
  vlastní doprava
  🍽️ polopenze
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  1. září - 4. září 2022

  7 230 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Sara - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 04.09.2022.

  Prodloužený Víkend V Římě Exclusive

  Prodloužený Víkend V Římě Exclusive - Itálie na podzim

   Řím | Itálie | Last Minute
   ✈ letecky Praha
   🍽️ snídaně
   📅 4 dny (3 noci) dovolené
   1. září - 4. září 2022

   16 999 Kč  16 319 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Prodloužený Víkend V Římě Exclusive - Itálie na podzim v termínu od 01.09.2022 do 04.09.2022.

   Zobrazeno 1-10 z celkem 1772

   Nejoblíbenější turistické oblasti v Itálii

   Řím (latinsky a italsky Roma)

   Všechny cesty vedou do Říma aneb své prázdniny v hlavním městě Itálie můžete strávit návštěvou jeho hlavních památek. V tomto největším italském městě můžete navštívit např. Baziliku sv. Petra, která je také nazývána Svatopetrský dóm a je jednou z největších na světě. Dále koloseum, jež je největším římským amfiteátrem v Římě a kde se odehrávali gladiátorské zápasy. Pantheon v Římě stojí také za vidění, jelikož je jednou z nejzachovalejších antických staveb v Římě, dále centrum Říma Forum Romanum, či nejslavnější římská Fontána di Trevi.

   Benátky (italsky Venezia)

   Venesia jsou městem, které se nachází na severovýchodě Itálie. Mezi hlavní turistické cíle patří např. nejen náměstí svatého Marka (Piazza San Marco), ale také ostrovy Burano se svými barevnými domečky a Murano se svou tradiční výrobou foukaného skla. Procházka po samotných Benátkách stojí dozajista za to, navštívit můžete místní živé trhy nedaleko mostu Ponte di Rialto nebo se projet na gondole. Obdivovat ve městě můžete baziliku svatého Marka, Dóžecí palác, Zvonici svatého Marka, most Rialto, Canal Grande a mnoho dalšího.

   Florencie (Firenze)

   Tato kolébka renesance se nachází v Itálii v Toskánsku a leží na řece Arno. Florencie je kulturním centrem severní Itálie a je pokládána za jedno z nejromantičtějších měst na světě, jehož historické centrum je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Má necelých 400 000 obyvatel. Za památky, které zde stojí k vidění se řadí např. Kaple sv. Jana Křtitele, dále Nový kostel Panny Marie, či Dóm Panny Marie Květné.

   Neapol: (Napoli)

   Toto krásné obrovské živé italské město leží pod sopkou Vesuv, jehož jádro je zařazeno mezi památky světového dědictví UNESCO. V Neapoli za návštěvu jistě stojí již zmíněná sopka Vesuv, nedaleké Pompeje, či královský palác nebo zámek Reggia di Caserta se svými rozsáhlými zahradami.

   Rimini

   Město Rimini leží na pobřeží Jaderského moře a řadí se mezi nejznámější a také rušná italská letoviska. Toto malebné město se skládá z několika částí, a to: Viserba, Viserbella a Torre Perera. Letovisko Rimini je jedním z nejznámějších v Evropě.

   Bibione

   Přímořské letovisko Bibione se nachází v regionu Benátsko a je protkáno velkým a také cenově dostupným množstvím hotelů. Skládá se z několika částí, a to: z klidnější Pinedy vyhledávané především rodinami s dětmi, dále Lida del Sole, či rozsáhlé části Spiaggia a modernější Lido dei Pini.

   Caorle

   Caorle je italským městem s bohatou historií a řadí se mezi nejnavštěvovanější letoviska v Itálii. Caorle má malebné historické centrum a je turisty hojně vyhledávané.

   Lago di Garda

   Toto nádherné jezero ledovcového původu s azurovou barvou je stále více objevované turisty. Na své si zde přijdou nejen milovníci koupání, ale i cyklistiky, horské turistiky či jízdy na koni.

   Nejoblíbenější doba k návštěvě Itálie a Koronavirus

   Koronavirus: o podmínkách testování na Covid-19 vás bude aktuálně informovat Vaše cestovní kancelář.
   V Itálii panuje středomořské podnebí, většinou jsou zde horká léta a mírné zimy. Nejlepší období k návštěvě Itálie je od dubna do června, ale také na podzim od září do října. V tuto dobu naleznete také příznivější ceny za ubytování než v prázdninových měsících.

   Jak se nejlépe dostat do Itálie

   Mnoho rodin s malými dětmi volí cestu autem, a to buď přes Německo nebo přes Rakousko. Zvolit můžete také cestu autobusem, či letecky.

   Ubytování v Itálii

   V Itálii se můžete ubytovat nejen v hotelech, rekreačních domech, či apartmánech. Také ubytování v bungalovech, či mobilhome má své výhody, nejen že splňují daný komfort, ale klienti jsou v této alternativě více v přírodě, což mnohým turistům plně vyhovuje.

   Pláže v Itálii

   Elba

   Tento malý italský ostrov se svými krásnými plážemi láká také se svým čistým mořem a vyhřátým pískem mnoho turistů. Navštívit zde můžete např. pláž Spiaggia di Sansone, Laconu, či Prochio i mnoho dalších.

   Sicílie (Sicilia)

   Je největším italským ostrovem a naleznete zde hned dvě turisty vyhledávané pláže, a to: Scalu dei Turchi a Calu Tonnarellu. Navštívit na Sicílii můžete také známé město Palermo se svými antickými památkami a krásným pobřežím s okouzlujcí přírodou.

   Kalábrie (Calabria)

   Pojedete-li do Kalábrie, do této perly jižní Itálie, navštivte oblast Capo Vaticano, která vás přivítá romantickými skalnatými výběžky vstupujícími do průzračného moře. Zajímavým místem v Kalábrii je také pláž tzv. Marasusa se svým sněhobílým pískem a odlehlými zátokami.

   Apulie

   Pláž Baia dei Turchi oplývá jedním z nejčistších moří v zemi, kvůli čemuž také získala Modrou vlajku. Tento malebný kraj s olivovými háji zve turisty k ideální dovolené u moře s oblázkovými i písečnými plážemi.

   Marche

   Marche se nachází ve střední Itálii a jeho největší chloubou jsou Ascoli Piceno a Urbino. Z pláží pak jistě stojí za návštěvu krásná pláž se smaragdově zeleným Jadranem Spiaggia delle Due Sorelle.

   Počasí v Itálii

   V Itálii je příjemné subtropické středozemní klima, přičemž kvůli výškovým rozdílům je počasí spíše různorodé. Nejteplejšími a nejnavštěvovanějšími měsíci jsou měsíc červenec a srpen, kdy dosahuje teplota vody okolo 25°C.

   Lyžařské destinace v Itálii

   Na lyžaře čekají v Itálii ideální podmínky, a to zejména v období od listopadu do začátku května. Zimní radovánky si v Alpách turisté dozajista oblíbí, a nejen to, mohou se kromě lyžování vykoupat ve zdejších bazénech, či si užít sáňkování nebo také bruslení.

   Top nabídky

   Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

   Nejlevnější Itálie na podzim

   Nejlevnější Itálie na podzim

   Nejlevnější dovolenou Itálie na podzim pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování La Gioiosa. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v sobotu 3. září 2022 a příjezdem/příletem v úterý 6. září 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 3 060 Kč. Rekreace v resortu Rimini je v délce 4 dní - 3 nocí je a se stravou formou plná penze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Itálii a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení La Gioiosa v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. La Gioiosa je situován v letovisku Rimini. Doprava do letoviska v lokalitě Rimini je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii na podzim.

   Luxusní Itálie na podzim

   Itálie na podzim - nejlepší recenze

   Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Forte Village Resort - Le Dune v letovisku Sardinie. Termín odjezdu/odletu je ve čtvrtek 1. září 2022 a datum příjezdu/příletu je ve čtvrtek 8. září 2022. Pobyt je v délce 8 dní - 7 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 175 890 Kč se stravou formou polopenze. Tato lákavá nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Itálii a o podmínkách dovolené v Forte Village Resort - Le Dune v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Sardinie, kde se ubytování Forte Village Resort - Le Dune nachází, se dostanete letecky, s letenkou z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Itálii.

   Itálie na podzim - nejlepší recenze

   Itálie na podzim - nejlepší recenze

   Nejlepší recenze 94 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Chia Laguna Resort Village. Recenze je udělená na základě 19 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu na tuto dvoutýdenní dovolenou je čtvrtek 1. září 2022 a den příjezdu/příletu je čtvrtek 15. září 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 54 990 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 15 dní, 14 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Itálie a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Sardinie, kde se ubytování Chia Laguna Resort Village nachází se dostanete letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Itálii na podzim s nejlepší recenzí v rezortu Sardinie podle referencí od 19 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

   Jaké jsou možnosti dovolené v Itálii?

   Dovolená a Last Minute

   Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Itálie vyberte úvodní stránku v Italielastminute.cz - dovolená Itálie a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Itálie na podzim můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Itálie. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
   Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Itálii 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

   Doprava

   Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Itálie? Pro pobyty v Itálii lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem, autobusem, letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.
   Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Itálii letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

   Strava

   Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace na podzim v Itálii podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou All Inclusive, bez stravy, plná penze, polopenze případně snídaně. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Itálii s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
   Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Itálii připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Itálii a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

   Termín

   Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Itálii příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Itálii svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

   Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Itálie? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Itálii na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Itálie v měsících červen, červenec a srpen - Itálie v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Itálii v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
   Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Itálie jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

   Ubytování

   Jaké jsou možnosti ubytování na podzim v Itálii? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány, bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

   Jaký objednat zájezd?

   Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi. Hledáte pouze ubytování? Chcete cestovat na vlastní pěst bez služeb cestovní kanceláře? Vybírejte tedy pouze z nabídek ubytování v Itálii bez dopravy zařízené cestovní kanceláří.

   Luxusní nebo levná dovolená?

   Chcete to nejlepší ubytování na podzim, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie na podzim levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

   Výběr lokality

   Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek / rezortů:

   Alternativní dovolená

   Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Itálii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Itálie. Zajímají vás možnosti rekreace na podzim v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou na podzim jako Francie na podzim, Chorvatsko na podzim nebo například Itálie na podzim či Jordánsko na podzim.

   Itálie na podzim - recenze

   Ariston - Lido di Jesolo

   Na tomto místě jsme byli před rokem,sice v jiném apartmánu, ale kousek od něj.Usoudili jsme, že každá věková kategorie potřebuje něco jiného.Tříleté dítě pořebuje písek, mělkou vodu a hodně klouzaček.To je přesně ono.Puberťáka zase musíte vzít na tobogány,nejlépe do kempu s bazénem.Je kousek odsud krásný kemp Adria, který má vše, ale pro nás moc drahý.Nám jen nepřálo počasí.Mohlo být víc slunce a míň bouřek.více recenzí

   Ariston - Molveno - Paganella

   Velmi kvalitní rodinný hotel, vše bylo skvělé, klidná lokalita, úžasné prostřední městečka Molveno.více recenzí

   Europa - Limone sul Garda - Lago di Garda

   We had wonderfull holidays in a great hotel with perfect services.All hotel personal was great,special thanks to Emanuel on the reception and all people in hotel restaurant,they were so nice and specially to our small son.

   Definitelly we want to come back.více recenzí

   Le Soleil - Lido di Jesolo

   Veľmi príjemný hotel s dobrou polohou, personál ústretovívíce recenzí

   Marina - Bibione Spiaggia - Bibione

   výborné počasí , moře čisté a výborný Festival vína s vynikající kapelou , ubytování v apartmánu , pěkné , čistévíce recenzí

   Marina - Rosolina Mare - Veneto

   Dovolená úžasná, ubytování skromější, ale naprosto čisté a dobře vybavené. Jsme velmi spokojeni. Upřednostnili jsme placenou pláž, voda bezvadná!více recenzí

   Marinella - Capo Vaticano - Kalábrie

   Velice spokojení,nadherné moře užastna starostlivost personalu vuči hostum. Dovolena splnila učel,S INVII a panem Linderem Krištofem sme spokojení . Je přikladem pro kolegy.více recenzí

   Mediterraneo - Forio - Ischia

   Prekrásne prostredie, strava vynikajúca, boli sme veľmi spokojnyvíce recenzí

   Miramare - Itálie - Sardinie

   Hezký hotel, s kvalitními službami, hezkou malou pláží a úžasně čistým mořemvíce recenzí

   Miramare - Tirrenia - Toskánsko

   Upřímně, poskytnuté služby ve většině položek daleko převyšovaly očekávání z nabídky.více recenzí

   Mocambo - San Benedetto del Tronto - Marche

   Dovolená super, nezklamalavíce recenzí

   Palme - Itálie - Sardinie

   Hezký hotel, s kvalitními službami, hezkou malou pláží a úžasně čistým mořemvíce recenzí

   Park Victoria - Forio - Ischia

   Velká spokojenost, určitě se budeme vracet. Dlouhá cesta autobusem, která je okamžitě zapomenutá, zakotvením na ostrově.více recenzí

   Portofino - Lido di Jesolo

   Jesolo je skvělé místo, každý si zde najde to,co si přeje. Hotel Portofino je umístěn jednu ulici od pěší zóny, k moři asi 3 minuty chůze. Pěší zóna je rušná, se spoustou barů, pizerií, restaurací a obchodů, večer je plná lidí, ale hotel je mimo tuto rušnou ulici. Doporučujeme návštěvu akvária Sea Life, moc hezké.více recenzí

   Sole - Itálie - Kalábrie

   Krásný hotel, cesta k moři skrz háj, kde jsou umístěny houpací sítě, kvalita hotelových služeb na úžasné úrovni. Příjemný personál, luxusní prostředí.více recenzí

   Sole - Navene - Lago di Garda

   Celkově doporučuji všem kteří mají rádi jak koupání v jezeře tak i spotovně založenou dovolenou prostě super.

   Jen by se ještě mělo uvádět ,že se platí 5 Euro za parkovné v garážích na den.více recenzí

   Toledo - Lido di Jesolo

   Tato dovolená se mi opravdu líbila, zaměstnanci hotelu opravdu lidé na svém místě, vždy s úsměvem.více recenzí

   Villa Emma - Madonna di Campiglio

   velká spokojenostvíce recenzí

   Villaggio Riccio - Mattinata - Gargano

   Naprostá spokojenost a velmi ochotný personálvíce recenzí

   Villaggio Sabbiadoro - Vieste - Gargano

   Super.více recenzí

   Dolcestate - Sicílie

   100% spokojenostvíce recenzí

   Park Hotel Oasi - Park hotel Oasi - Lago di Garda

   Byli jsme velice spokojeni. Hotel je sice starší, ale fajn.více recenzí

   Stella Maris - Ligurská riviéra

   S ubytováním v rezidenci Stella Maris jsme byli spokojení, měli jsme apartmán s přímým výhledem na moře (v souladu se smlouvou s CK), což bylo fantastické. Noci byly rušné, to jsme ale očekávali a nijak zásadně nám to nevadilo. Spolupráce s cestovní kanc. Invia byla rovněž příkladná a zcela bezproblémová. Mohu doporučit jak lokalitu Pietra Ligure, tak CK Invia.více recenzí

   Bristol (Lavagna) - Ligurská riviéra

   nejhorší byla doprava, ale to byla moje věc. Jinak jsme byli moc spokojeni.více recenzí

   Apollo (Viserbella) - Rimini

   hotel hezký,čistý,strava dobrá,bazén velký,čistý s dostatkem lehátekvíce recenzí

   Chia Laguna Resort Village - Sardinie

   Odpočinková dovolená splnila naše očekávání. Do Chia laguna resortu jsme jely již podruhé a opet jsme byly nadšené. Jedine, co nám kazilo celkový dojem, byla falešná ochota delegátky. Měly jsme zájem ve více lidech o dva fakultativni zájezdy. Ani jeden nebyla schopna zajistit.více recenzí

   Le Acacie Hotel - Le Acacie hotel - Elba

   Ode dne příjezdu až do dne odjezdu skvělé služby, vše bylo připraveno, ochota, recepční mluvila ochotně i anglicky...

   Doporučuji po zkušenosti s trajektem v Piombinu Nekupovat lístky na trajekt přes internet, zbytečně zaplatíte o 30 - 50 EUR navíc...je to dáno tím, že lístky na trajekt koupíte na daný den ale zároveň na danou hodinu, ale může se Vám stát jako nám, že přijedete o 2 hod dříve nebo později a při příjezdu na parkoviště u trajektu kde se lístky prodávají zjistíte, že půl hodiny před vyplutím lodi jdou ceny pod 300 i 280 EUR za velké auto + 2 lidi + střešní nosiče (na netu to nešlo pod 350 EUR) takže je úplně jedno u které společnosti si koupíte lístek, neboť při nájezdu na seřazovací parkoviště na palubu trajektové více recenzí

   Village Club Ortano Mare - Elba

   Absolutní spokojenost, nechtělo se nám odjíždět domů.více recenzí

   Villaggio Borgo Degli Ulivi (Sellia Marina) - Kalábrie

   Velmi pohodová, chutná a povedená dovolená.více recenzí

   Web Italielastminute.cz nevyužívá cookies.
   Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
   Copyright © 2022. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie.