Miláno - Itálie

Ibis Ca Granda

Miláno - Itálie

Miláno | Itálie | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ bez stravy
📅 4 dny (3 noci) dovolené
15. prosince - 18. prosince 2022

10 634 Kč  9 890 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Ibis Ca Granda - Miláno - Itálie v termínu od 15.12.2022 do 18.12.2022.

Ibis Ca Granda

Ibis Ca Granda - Miláno - Itálie

Miláno | Itálie | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
15. prosince - 18. prosince 2022

11 255 Kč  10 580 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Ibis Ca Granda - Miláno - Itálie v termínu od 15.12.2022 do 18.12.2022.

Novoročné Výpredaje V Miláne

Novoročné Výpredaje V Miláne - Miláno - Itálie

  Miláno | Itálie | Last Minute
  autobus
  🍽️ bez stravy
  📅 3 dny (2 noci) dovolené
  6. ledna - 8. ledna 2023

  2 433 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Novoročné Výpredaje V Miláne - Miláno - Itálie v termínu od 06.01.2023 do 08.01.2023.

  Novoročné Výpredaje V Miláne

  Novoročné Výpredaje V Miláne - Miláno - Itálie

   Miláno | Itálie | Last Minute
   autobus
   🍽️ bez stravy
   📅 3 dny (2 noci) dovolené
   13. ledna - 15. ledna 2023

   2 433 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Novoročné Výpredaje V Miláne - Miláno - Itálie v termínu od 13.01.2023 do 15.01.2023.

   Zobrazeno 1-4 z celkem 4

   Top nabídky

   Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 4 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

   Nejlevnější Miláno - Itálie

   Nejlevnější Miláno - Itálie

   Nejlevnější dovolenou Miláno - Itálie pořídíte v 0hvězdičkovém ubytování Novoročné Výpredaje V Miláne. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 6. ledna 2023 a příjezdem/příletem v neděli 8. ledna 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 2 433 Kč. Rekreace v resortu Miláno je v délce 3 dní - 2 nocí je a bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka víkendového pobytu je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Itálii a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Novoročné Výpredaje V Miláne v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Novoročné Výpredaje V Miláne je situován v letovisku Miláno. Doprava do letoviska v lokalitě Miláno je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější v Itálii v zimě.

   Luxusní Miláno - Itálie

   Miláno - Itálie - nejlepší recenze

   Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Ibis Ca Granda v letovisku Miláno. Termín odjezdu/odletu je ve čtvrtek 15. prosince 2022 a datum příjezdu/příletu je v neděli 18. prosince 2022. Pobyt je v délce 4 dny - 3 noci s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 10 580 Kč se stravou formou snídaně. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Itálii a o podmínkách dovolené v Ibis Ca Granda v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Tento volný termín v zimě zahrnuje aktuálně slevu 6 % z původní ceníkové ceny 11 255 Kč. Do lokality Miláno, kde se ubytování Ibis Ca Granda nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Itálii.

   Miláno - Itálie - nejlepší recenze

   Miláno - Itálie - nejlepší recenze

   Nejlepší recenze 0 % má ze 50 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Ibis Ca Granda. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je čtvrtek 15. prosince 2022 a den příjezdu/příletu je neděle 18. prosince 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 890 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 4 dní, 3 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Miláno a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Tento volný termín zahrnuje aktuálně slevu 7 % z původní ceníkové ceny 10 634 Kč. Do lokality Miláno, kde se ubytování Ibis Ca Granda nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Itálii v zimě s nejlepší recenzí v rezortu Miláno.

   Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Miláno v Itálii?

   Dovolená a Last Minute

   Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Itálie vyberte úvodní stránku v Italielastminute.cz - dovolená Itálie a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Miláno - Itálie můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Miláno. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
   Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Miláno v Itálii 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

   Doprava

   Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Miláno? Pro pobyty v letovisku Miláno v Itálii lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem, letecky nebo letecky z Prahy.
   Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Miláno v Itálii letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

   Strava

   Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Miláno v Itálii podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou bez stravy případně snídaně. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Itálii s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
   Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Miláno v Itálii připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Itálii a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

   Termín

   Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Miláno v Itálii příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Miláno svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

   Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Miláno? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Miláno na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Miláno v měsících červen, červenec a srpen - Miláno v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Miláno v Itálii v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
   Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Miláno jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

   Upřesnění dovolené

   Svou dovolenou v letovisku Miláno v Itálii můžete dále upřesnit vybráním preferovaných ubytovacích zařízení nebo služeb souvisejících s vaší dovolenou: Vánoce, advent, eurovíkendy nebo víkendy. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

   Jaký objednat zájezd?

   Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Miláno v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

   Luxusní nebo levná dovolená?

   Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Miláno v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Miláno, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Miláno - Itálie levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Miláno v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

   Alternativní dovolená

   Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Miláno můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Miláno. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Jordánsko, pobyty Kanárské ostrovy 2022 nebo například zájezdy Kapverdské ostrovy 2022 či Last Minute Keňa.

   Výběr lokality

   Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 60 letovisek / rezortů:

   Web Italielastminute.cz nevyužívá cookies.
   Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
   Kontakt a reklama
   Copyright © 2022. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie.