Itálie letecky

Zobrazeno 1-10 z celkem 3036

Nejlevnější Itálie letecky

Nejlevnější Itálie letecky

Nejlevnější dovolenou Itálie letecky pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Le Boulevard. Svou rekreaci v období od 25.12. do 28.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 610 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Le Boulevard je situován v letovisku Benátky. Doprava do letoviska Benátky je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii s průměrnou recenzí 90 % dle 11 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Itálie letecky

Itálie letecky - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Palazzo Manfredi v letovisku Řím. V období od 26.12. do 29.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 690 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Řím, kde se ubytování Palazzo Manfredi nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute v Itálii.

Itálie letecky - nejlepší recenze

Itálie letecky - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 37 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Tritone Resort & Spa. V termínu od 23.10. do 30.10.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 480 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 21 558 Kč. Do lokality Ischia, kde se ubytování Tritone Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Itálie letecky můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Itálii.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace letecky v Itálii podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou All Inclusive, bez stravy, plná penze, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v Itálii vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do Itálie vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Itálii letecky? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování letecky, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie letecky levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.