Jižní Tyrolsko - Itálie

Zobrazeno 1-10 z celkem 22

Nejlevnější Jižní Tyrolsko - Itálie

Nejlevnější Jižní Tyrolsko - Itálie

Nejlevnější dovolenou Jižní Tyrolsko - Itálie pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Vernagt. Svou rekreaci v období od 28.2. do 2.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 872 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Vernagt je situován v letovisku Jižní Tyrolsko. Doprava do letoviska Jižní Tyrolsko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější v Itálii.

Luxusní Jižní Tyrolsko - Itálie

Jižní Tyrolsko - Itálie - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Mountain Lake Hotel Vernagt - Schnals v letovisku Jižní Tyrolsko. V období od 26.4. do 28.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 780 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Jižní Tyrolsko, kde se ubytování Mountain Lake Hotel Vernagt - Schnals nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Itálii.

Jižní Tyrolsko - Itálie - nejlepší recenze

Jižní Tyrolsko - Itálie - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 10 hodnotících uživatelů Hotel Bambi Am Park Pig - Solda. V termínu od 25.1. do 28.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 460 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Jižní Tyrolsko, kde se ubytování Hotel Bambi Am Park Pig - Solda nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Jižní Tyrolsko v Itálii?


Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality Jižní Tyrolsko? Pro pobyty v letovisku Jižní Tyrolsko v Itálii lze využít tyto způsoby dopravy: autem.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Jižní Tyrolsko v Itálii podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou polopenze. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Jižní Tyrolsko v Itálii vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality Jižní Tyrolsko vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Jižní Tyrolsko v Itálii? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Jižní Tyrolsko v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Jižní Tyrolsko v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Jižní Tyrolsko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Jižní Tyrolsko - Itálie levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Jižní Tyrolsko v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Jižní Tyrolsko můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Jižní Tyrolsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maroko, Německo nebo například Polsko či Rakousko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Jižní Tyrolsko - Itálie můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.