Itálie - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 9224

Nejlevnější Itálie - hotely

Nejlevnější Itálie - hotely

Nejlevnější dovolenou Itálie - hotely pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Europa S Bazénem It - Limone Sul Garda. Svou rekreaci v období od 22.10. do 24.10.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 940 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Europa S Bazénem It - Limone Sul Garda je situován v letovisku Lago di Garda. Doprava do letoviska Lago di Garda je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Itálii s průměrnou recenzí 90 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Itálie - hotely

Itálie - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grand Hotel Rimini***** - Rimini Marina Centro v letovisku Rimini. V období od 28.11. do 5.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 165 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 31 959 Kč. Do lokality Rimini, kde se ubytování Grand Hotel Rimini***** - Rimini Marina Centro nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené v Itálii.

Itálie - hotely - nejlepší recenze

Itálie - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 26 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Alpenresort Belvedere ****. V termínu od 25.10. do 1.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 600 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Paganella, kde se ubytování Hotel Alpenresort Belvedere **** nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Itálie - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Itálii.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.