Itálie - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 21091

Nejlevnější Itálie - First Minute

Nejlevnější Itálie - First Minute

Nejlevnější dovolenou Itálie - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování La Lucertola. Svou rekreaci v období od 30.1. do 6.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 314 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. La Lucertola je situován v letovisku Umbrie. Doprava do letoviska Umbrie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější v Itálii.

Luxusní Itálie - First Minute

Itálie - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Villa Le Querce v letovisku Florencie. V období od 30.1. do 6.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 397 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Florencie, kde se ubytování Villa Le Querce nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené v Itálii.

Itálie - First Minute - nejlepší recenze

Itálie - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 5 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Dolomiti Village. V termínu od 30.1. do 6.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 354 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 43 % z původní ceny 26 937 Kč. Do lokality Ravascletto, kde se ubytování Dolomiti Village nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou v Itálii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Itálii?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Itálii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Itálie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Madeira First Minute, Malta First Minute nebo například Mauricius First Minute či Omán First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Itálie - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.