Itálie - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 25042

Nejlevnější Itálie - dovolená

Nejlevnější Itálie - dovolená

Nejlevnější dovolenou Itálie - dovolená pořídíte v ubytování Le Terrazze Di Ruoni - Santa Teresa Di Gallura. Svou rekreaci v období od 31.10. do 7.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 838 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 6 % z původní ceny 891 Kč. Le Terrazze Di Ruoni - Santa Teresa Di Gallura je situován v letovisku Sardinie. Doprava do letoviska Sardinie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Itálii.

Luxusní Itálie - dovolená

Itálie - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grand Hotel Da Vinci***** - Cesenatico v letovisku Rimini. V období od 7.11. do 14.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 918 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 19 % z původní ceny 34 467 Kč. Do lokality Rimini, kde se ubytování Grand Hotel Da Vinci***** - Cesenatico nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute v Itálii.

Itálie - dovolená - nejlepší recenze

Itálie - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 26 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Alpenresort Belvedere ****. V termínu od 25.10. do 1.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 600 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Paganella, kde se ubytování Hotel Alpenresort Belvedere **** nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Itálie - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Itálii.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.