Itálie - bungalovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 47

Nejlevnější Itálie - bungalovy

Nejlevnější Itálie - bungalovy

Nejlevnější dovolenou Itálie - bungalovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Bungalovy Boscoverde. Svou rekreaci v období od 8.5. do 15.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 970 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 7 % z původní ceny 2 118 Kč. Bungalovy Boscoverde je situován v letovisku Eraclea Mare. Doprava do letoviska Eraclea Mare je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii s průměrnou recenzí 88 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Itálie - bungalovy

Itálie - bungalovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Hotel Bungalow Club Village v letovisku Sardinie. V období od 22.9. do 29.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 049 Kč se stravou formou Light All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 16 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 26 % z původní ceny 35 201 Kč. Do lokality Sardinie, kde se ubytování Hotel Bungalow Club Village nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Itálii.

Itálie - bungalovy - nejlepší recenze

Itálie - bungalovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 5 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Bungalovy Boscoverde. V termínu od 7.5. do 16.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 060 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 4 229 Kč. Do lokality Eraclea Mare, kde se ubytování Bungalovy Boscoverde nachází, se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Itálie - bungalovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Itálii.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - bungalovy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Itálie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Itálie - bungalovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.