Abruzzo - slevy - Itálie

Zobrazeno 1-10 z celkem 265

Nejlevnější Abruzzo - slevy - Itálie

Nejlevnější Abruzzo - slevy - Itálie

Nejlevnější dovolenou Abruzzo - slevy - Itálie pořídíte v ubytování Residence Panaro - Alba Adriatica. Svou rekreaci v období od 15.5. do 22.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 204 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 9 % z původní ceny 1 323 Kč. Residence Panaro - Alba Adriatica je situován v letovisku Abruzzo. Doprava do letoviska Abruzzo je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii.

Luxusní Abruzzo - slevy - Itálie

Abruzzo - slevy - Itálie - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Mediterraneo**** - Montesilvano Marina v letovisku Abruzzo. V období od 21.8. do 28.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 725 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 9 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 22 630 Kč. Do lokality Abruzzo, kde se ubytování Hotel Mediterraneo**** - Montesilvano Marina nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Itálii.

Abruzzo - slevy - Itálie - nejlepší recenze

Abruzzo - slevy - Itálie - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 27 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Park. V termínu od 10.7. do 17.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 13 432 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 15 990 Kč. Do lokality Abruzzo, kde se ubytování Hotel Park nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Abruzzo v Itálii?Výběr lokality
Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Abruzzo můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Abruzzo. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maroko, Německo nebo například Polsko či Rakousko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Abruzzo - slevy - Itálie můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.