Abruzzo s plnou penzí - Itálie

Zobrazeno 1-10 z celkem 61

Nejlevnější Abruzzo s plnou penzí - Itálie

Nejlevnější Abruzzo s plnou penzí - Itálie

Nejlevnější dovolenou Abruzzo s plnou penzí - Itálie pořídíte v ubytování Hotel Eva 3* Pig. Svou rekreaci v období od 19.9. do 22.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 876 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Eva 3* Pig je situován v letovisku Abruzzo. Doprava do letoviska Abruzzo je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Itálii s průměrnou recenzí 90 % dle 22 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Abruzzo s plnou penzí - Itálie

Abruzzo s plnou penzí - Itálie - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Itálii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Mediterraneo**** - Montesilvano Marina v letovisku Abruzzo. V období od 2.10. do 9.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 8 073 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 9 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 8 970 Kč. Do lokality Abruzzo, kde se ubytování Hotel Mediterraneo**** - Montesilvano Marina nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Itálii.

Abruzzo s plnou penzí - Itálie - nejlepší recenze

Abruzzo s plnou penzí - Itálie - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 11 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Maxim’s*** - Martinsicuro - Villa Rosa. V termínu od 26.6. do 3.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 896 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 11 350 Kč. Do lokality Abruzzo, kde se ubytování Hotel Maxim’s*** - Martinsicuro - Villa Rosa nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Itálii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Abruzzo v Itálii?


Termín
Víte kdy chcete do lokality Abruzzo vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování s plnou penzí v letovisku Abruzzo v Itálii? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Itálii sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Abruzzo v Itálii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Itálii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s plnou penzí, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Abruzzo v Itálii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Abruzzo, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Abruzzo s plnou penzí - Itálie levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Abruzzo v Itálii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Itálii můžete vybrat z následujících 66 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Italielastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Abruzzo můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Abruzzo. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Egypt, Chorvatsko nebo například Kanárské ostrovy či Keňa.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Abruzzo s plnou penzí - Itálie můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Italielastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Itálie. Web Italielastminute.cz využívá cookies.